2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar birde bişey rica edicem baktığınız isimli hastane çıkışı sayfası varsa banada önerir misiniz ? İki yer buldum da fiyatlara inanamadım 🥲
Ufaktan yavaş yavaş her ay bir kaç eksiğini almaya başlicam artık.
Canım Instagram dan butikbebecik bak çok model var ve 11 li set 600 TL bence çok uygun diğer yerlere göre

Genetik testinizin sonucu çıktı mı çok geçmiş olsun inşallah hayırlısı ile yine evladınız olur kucağınıza alırsınız
İnşallah teşekkür ederim. Evet sonuçlarımız geldi.Benim de eşimin de kromozom analizi temiz geldi. Kürtaja giden bebekte de kromozom temiz geldi. Kan pıhtılaşma testimde bazı sonuçlar heterozigot çıktı. Doktorum taşıyıcısın diyip çok üstünde durmadı onun yerine rahime kamera ile girip bebeğin tutunduğu yerde sıkıntı var mi ona bakacağım dedi ben de daha henüz onu yaptırmaya hazir değilim gitmedim bence kan pıhtılaşmasi yüzünden düşük yapmış olabilirim ikinci bir doktora da sonuçlarımı göstereceğim bakalım hayırlısı

Kızlar selam
Tecrübeli annelere sorum olacak.
Bizim bebişler yaz bebesi olacak ya ben yenidoğan ve 0-3 ay nasil seyler alacagim konusunda kararsızım.
Uzun kollu giydirmek gerekir mi ilk bir ay.
Cok tatlı zıbınlar var almak istediğim ama kisa kollu mu sifir kol mu yoksa uzun kollu mu alsam bilemedim.

İyi akşamlar kızlar size komik birşey dicem bugün pat diye oturup saçma sapan ne varsa ağladım eşim glice hepsini konuscam dedim bir sat geçti eşim geldi elinde sevdim çikolata almış güldüm 😂😂😂ssanki bir saat ağlayan bn değilmişim gibi
Ben de durduk yere duşta ağladım akşam. Oğlumu da sevdim bir yandan. 🥰

Kızlar selam
Bizim bebişler yaz bebesi olacak ya ben yenidoğan ve 0-3 ay nasil seyler alacagim konusunda kararsızım.
Cok tatlı zıbınlar var almak istediğim ama kisa kollu mu sifir kol mu yoksa uzun kollu mu alsam bilemedim.
Canımcim bende aynı senin gibiyim bazı bebisler minik oluyor yenidoğanı uzunca giyebilirken bazı bebisler daha iri doğup direkt 0-3 ay giyebiliyor. Bebişin son haftalardaki kilosuna göre mi yapsam bilemedim o yüzden.

Canımcim bende aynı senin gibiyim bazı bebisler minik oluyor yenidoğanı uzunca giyebilirken bazı bebisler daha iri doğup direkt 0-3 ay giyebiliyor. Bebişin son haftalardaki kilosuna göre mi yapsam bilemedim o yüzden.
Ben kilosundan ziyade üşür mü terler mi derdindeyim😂 en azindan 40ı cikana kadar uzun kollu mu giydirilmeli bilemedm. Ama bu yaz da cok sıcak olursa napcaz😂

Ben kilosundan ziyade üşür mü terler mi derdindeyim😂 en azindan 40ı cikana kadar uzun kollu mu giydirilmeli bilemedm. Ama bu yaz da cok sıcak olursa napcaz😂
Kafamda aynı deli sorular 🙃 anneme diyorum sıcak olur o da diyor kendin gibi düşünme o daha bebek. Bakalım ne karar vericez

İyi akşamlar kızlar size komik birşey dicem bugün pat diye oturup saçma sapan ne varsa ağladım eşim glice hepsini konuscam dedim bir sat geçti eşim geldi elinde sevdim çikolata almış güldüm 😂😂😂ssanki bir saat ağlayan bn değilmişim gibi
Olur öyle şeyler gebelik kafası 😂

Ben tecrübeli anne değilim ilk gebeliğim ama duyduğum bişeyi söylüyorum. Yeğenim haziran doğumlu ve yengeme sordum dedi ki, zıbınlarını hep kısa kollu yada sıfır kollu kullandım. Üzerine normal uzun kollu takım giydirdim hep dedi

Kızlar selam
Şöyle yapmıştım ben ilk yenidoğan döneminde vücutlarını ısıtamıyolar hava istediği kadar sıcak olsun 4 Temmuzda doğum yaptım. İlk 1 1,5 ay alt üst uzun kollu takımlar yada tek parça tulumlar giydirdim. (Üst sıra) sonra şortlu tulumlara geçtim ayağına çorap giydiriyordum uyumadığı zamanlarda evdeysek kolsuz zıbınla bile yatırıyordum üstüne Müslin battaniye ile.
Yani bence en az 10 uzun kollu takım yada tulum şart. Çok sık üst değiştirmek gerekebiliyor. Kakaları su gibi olup çok kusabiliyorlar 🤓
IMG_2018.jpeg IMG_2019.jpeg
Çiçekli fotoda 1 aylık
IMG_2020.jpeg
Beyaz tulumlu foto neredeyse 50 günlük

Umarım yardımcı olur 🫠

Son düzenleme:
X