2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar selaam:) ya benim sağ kasığıma da sola da çok sık ağrı giriyor aniden. Bazen de aşağıdan… ama daimi değil, giriyor geçiyor. Vajinitim biraz devam ediyor. Bazen fitil alıyorum bazen nioli vs. Ama idrar yol enf yok.. dr da mg eksikliğidir diyor. Benzer şetler yaşayan var mı? Bir de son bir haftadır da sol kaburga kemiğimin altı aşırı ağrıyor… özellikle yemeklerden sonra ve uzuuun süre geçmiyor🥹

Ben kilosundan ziyade üşür mü terler mi derdindeyim😂 en azindan 40ı cikana kadar uzun kollu mu giydirilmeli bilemedm. Ama bu yaz da cok sıcak olursa napcaz😂
Hastanede muhakkak uzun kollu uzun paçalı çoraplı olmasinda fayda var çünkü genelde klimalar çok çalışıyor ve soğuk oluyor. Evde de bizim ev akşama kdr güneş alıyor hamamdan hallice yarim kollu zıbın ayağına çorap düşünüyorum. Geceleri de belki muslin uzun kollu takım giydiririm.

Şöyle yapmıştım ben ilk yenidoğan döneminde vücutlarını ısıtamıyolar hava istediği kadar sıcak olsun 4 Temmuzda doğum yaptım. İlk 1 1,5 ay alt üst uzun kollu takımlar yada tek parça tulumlar giydirdim. (Üst sıra) sonra şortlu tulumlara geçtim ayağına çorap giydiriyordum uyumadığı zamanlarda evdeysek kolsuz zıbınla bile yatırıyordum üstüne Müslin battaniye ile.
Yani bence en az 10 uzun kollu takım yada tulum şart. Çok sık üst değiştirmek gerekebiliyor. Kakaları su gibi olup çok kusabiliyorlar 🤓
Eki Görüntüle 3377546 Eki Görüntüle 3377547
Çiçekli fotoda 1 aylık
Eki Görüntüle 3377549
Beyaz tulumlu foto neredeyse 50 günlük

Umarım yardımcı olur 🫠
Oy minnosum ya ne tatlı maşallah 🧿🥰

Merhaba kızlar elimizde sıfır garantili doona bebek arabası var düşünürseniz bide bugaboo bee 5 bebek arabası mevcut 🥰

Biz de sehir hayatından bıktığımız için çocuk küçükken bir karar aldık, istedim ki bahcede özgürce oynasın, koştursun, mis gibi bol oksijenli bir havada yaşasın. Doğma büyüme sehirliyim, gözümü kararttım ve çocuk için hiç bilmediğim , yaşamadığım Kuzey Ege'de bir dağ köyüne ev yaptırdık. Esimin iş yerine 20 km mesafede, çocuk da okula şehre gidiyor ama köyde yaşamak harika. Isınmamız şömine ile oluyor ki onun da keyfi bir başka, odun taşımaktan erinmiyorum. Burdaki köylülerin gözü şehirde, kıymetini bilmiyorlar. İyi ki böyle bir karar almışız, yenidoğan da şimdi köyde büyüyecek, 3.5 dönüm bahçemizde kostursun dursun😅
O nasil hayat vallahi gozume uyku girmez bu gece 🥰😍

Herşeyin yavrusu çok güzel değil mi ya 🌺🥲
Özledim valla bebek kokusunu 🩵
Valla öyle kız ne tatliymis maşallah 🧿 içim cizladi görünce 🥰❤️ kardeşimin eşi de ay ben yenidogana bayılıyorum diyor en küçük yeğenim 9 aylık oldu ❤️🥰 her halleri güzel de bebek halleri daha bir güzel ❤️

Valla öyle kız ne tatliymis maşallah 🧿 içim cizladi görünce 🥰❤️ kardeşimin eşi de ay ben yenidogana bayılıyorum diyor en küçük yeğenim 9 aylık oldu ❤️🥰 her halleri güzel de bebek halleri daha bir güzel ❤️
Çok çok güzeller be ama çok kısa sürüyor maalesef benim hala fotolara videolara bakarken burnumun direği sızlıyor 🥲 Allah hepimize sağlıkla bu süreçleri yaşamayı nasip etsin 🩵

Kızlar ya bana bugün sağ alt belimden bi ağrı saplanıyor bacagima kadar gidiyor ve kasiklarim ağrıyor aynı zamanda. Noluyor acaba😪

Benim de yaz bebeğiydi hastane çıkışı uzun kolluydu sadece. Eve gelince sadece kolsuz çıtçıtlı badi ve çorapsız, geceleri sabaha karşı ince bir tulum ya da takım giydiriyordum ve örtmüyordum.

Canım çok sağol migren tasini hiç denemedim açıkçası bir de onu deneyeyim. Valla kafamı kesip atacaktım o raddeye geldim gece. Parol da napsin hiçbir işe yaramıyor açıkçası 😔
Geçmiş olsun cnm. Bende dün
Migren atağı geçiriyorum sandım meğer tansiyonum yükselmiş 😲 korkudan ölüyodum nerdeyse. Daha önce tansiyonum yükselmediği için düşünemedim baktım parol buz fln işlemiyo bide tansiyona bakalım dedik yükselmiş meğer tuz yağ ne varsa kestim artık korkudan 😬

X