2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Evet malesef disarisi cok zor benim kiz memeyi bosaltamiyor mecbur sagmak zorunda kaliyorum. Cene kaslari kuvvetlenmedi mi anlamadim gitti
Benim dün bugun daha iyi. Az evvel bi yarım saat tek göğüste tuttum. Uykuya daldı hatta. Hangi biberonu kullanıyorsun? Bende avent yavaş akış var söylemin aksine ciddi meme reddi yapmadı. Bugun lansinoh aldım yavaş akış sözde çocuk boğuluyodu.
Como tomo öneriyolar. Denenebilir.

Ben az önce bi 30 dk memede tuttum. Ağladığı gibi zorlamayıp pış pış piş piş sakinleştirip diğer memeyi deniyorum.
Sıfır uykuylayım ya ne diyosun bu sağma işi komple rezillik.
Durduysa memede iyi kuzum yine emer yani. Benimki memede çıldırıyor ağlıyor falan ne yaparsam yapayım

Bende avent yeni dogan akisli aldim. sacibelinde onerisiyle mamajoo da aldim ilk gun aventi tutmadi onu tuttu. Daha sonra aventi de tuttu. Avent mamajoo ya gire cok daha yavas simdi tamamen avente dondum.

Bende avent yeni dogan akisli aldim. sacibelinde onerisiyle mamajoo da aldim ilk gun aventi tutmadi onu tuttu. Daha sonra aventi de tuttu. Avent mamajoo ya gire cok daha yavas simdi tamamen avente dondum.
Ay valla sevindim kuzum ya. Benimki çok fena mamajooyu bile parçalayacak gibi içiyor değişik neden böyle bilmiyorum hircinlasiyor süt içerken. Bir de başka bir şey tutmuyor oğlum emzik falan da denedim yok yani. Meme uçlarım sızlıyor sagimdan hoş sanırım emzirsem de sizlayacak

Kızlar benim sütüm az geldiği için hipp mama veriyorum onu da lansinoh biberon ile veriyorum meme reddi yaşamadım şükür yarısı mama yarısı meme şeklinde besliyorum

Sen 1. Ayı geçince bir de lansinoh dene. Ucu memeye benziyo aynı. Como tomo da deneyebilirsin. Sonra memeyi bir daha denersin

Kızlar benim sütüm az geldiği için hipp mama veriyorum onu da lansinoh biberon ile veriyorum meme reddi yaşamadım şükür yarısı mama yarısı meme şeklinde besliyorum
Hangi lansinohu aldın ben s aldım 1m+ yazıyordu. Bebeğim daha 17 günlük. Bugun ilk defa denedim çocuk boğuluyo gibi oldu akışı fazla geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…