2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
benim göğüsler acıyo ya yara oldu gümüş kapakla yaşıyorum ama ilk bi 10 saniye çok acıyo batıyo. lansinoh krem de işe yaramadı sürüyorum ama boş.

Arabayla götüreceğim ya biraz tedirginim bakalım inşallah sorunsuz hallederiz. Daha önce de götürecektim kayinpederim hevesimi kırdı şuan da o yüzden biraz endişeliyim.
arabaya koydugun gibi uyur mışıl mışıl büyük ihtimalle Allah ın izniyle gider gelirsin endişelenme , ben ilk tek çıkışımda dörtlüleri yaka yaka giderim diye plan yapıyorum

arabaya koydugun gibi uyur mışıl mışıl büyük ihtimalle Allah ın izniyle gider gelirsin endişelenme , ben ilk tek çıkışımda dörtlüleri yaka yaka giderim diye plan yapıyorum
Öyle oluyor uyuyakaliyor yavrum. Bakalım bende merak içindeyim. Normalde çok gezen eden biriydim biraz zorlanıyorum evde zaman geçirmekten aslında. Yarın burdan yazarım nasil oldu diye. Belki başkalarına da cesaret olur benim gibi hissedenler varsa

Kızlar sezeryan olanlar ağrınız ne zaman geçti serum aldığım halde ağrım var kızıma bakamıyom ebeler geliyor daima herşeye
ben acıya çok tahammülsüz biryim adet olurken bile sancıma dayanamazdım hemen ağrı kesici içerdim. sezaryeni de sosyal medyadaki hamişlerin gazına gelip hafife almışım kolay geçcek diye düşünmüştüm aama zor geçti ilk 3 gün içi su dolu balon gibi sallanan karın, ayağa kalkarken wc ye giderken o ağrı yanma. istediğim gibi çocuguma bakamıyor olmak da hüzünlüydü, ama 4. günden itbaren unutuyosun her şeyi sabret ve ağrı kesici iste gerekirse arttırsınlar dozu sağlık acısından engel yoksa . ben bi de dikiş yerini bantlıyorlar ya orası alerji oldu en çok o canımı yaktı güneş yanığı gibi yandı hala sızlıyor arada . tek çözüm sabır ve ağrı kesici canım

benim göğüsler acıyo ya yara oldu gümüş kapakla yaşıyorum ama ilk bi 10 saniye çok acıyo batıyo. lansinoh krem de işe yaramadı sürüyorum ama boş.
Benim de çok kötüydü bi yandan sezaryenin etkileri organlarım daha birleşmemiş bir yandan pişik oldum bi yandan çocuk sarılık emziremiyorum göğüsler yanıyo falan rezillikti. Sağarken iyileşti ama. Bir de kalkan baya işe yaradı hem süt topluyo hem de kuru kaldığı için iyileşmesi hızlanıyo

Sütünü sagarak bebisini besleyen anneler sizleri kutluyorum bugun kuafore gitmek icin bebisi esime birakacaktim. Olur da aglar emmek isterse diye biraz sagip süt birakayim dedim. O bile zor geldi ya. Besleme isi X2 zor resmen bebek emmiyorsa. Ama sirf anne sütü alsin diye o zahmete katlanan da hakikaten anne gibi anne

aa ben de nemli kalacak diye düşğnğyodum iyileşmesi için kalkan işe yaradıysa ben de alayım canım ,
zaten gitmişim sanki şarıl şurul sütüm gelcekmiş gibi süt poşeti göğüs pedi almışım hiç krem gümüş kapak almamışkm tam tersine ihtiyacım oldu komedi
o pişiği sorma neler çektim alerjikmiş meğer güneş yanıgından beterdi

Ben tam olarak 7. Gün ya biraz iyiyim galiba diyebilmiştim. İlk hafta o kadar kötüydüm ki ölücem sandım
Ben de boyleydim. Hele o ilk yataktan kaldirilisi hic unutmayacagim. Her nefes alip verme acı doluydu. Ama geldi gecti şükür. Simdi de klima veya vantilatörü kaldiramiyorum hic. Hemen dikis yerleri agrimaya basliyor. 1 ay gecti ama o hassasiyet gecmedi

evet ben de bu sıcakta çorap giydim hayatımda ilk defa çünkü vantilatör karşısında durunca ya da çorapsız gezince wc de acayip ağrı oldu karnım da ağrıyor .

Canım kendimi geçtim kızımı düşünüyom bakamıyom ağlıyor kucağıma bile alamıyorum birde sezeryan kolay derler hiçte öyle değil her doğum kendine göre zormuş gerçekten
Allahım üç dört gün hızlı geçsin

Yarın sabah ilk önce oturtacaklar beni daha sonra yürütürler çok endişeliyim ilk yürüyüşte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…