2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Cnm gogus ucu yarasi icin doktorumun dedigini yaptim sana da tavsiye ederim 1 ini emzirdim digerini sagdim iyilesene kdr bu kdr basit yontem neden aklima gelmedi bilmiyorum belki sende denemek istersin
Çok mantıklı canım, benim aklıma tek memeyi dinlendirmek geldi manuel basit bi pompa almıştım denedim nerdeyse 20 dk geçti 10 cc bile olmadı. O yüzden hevesim kaçmıştı Sence elektrikli pompa almalı mıyım ? Sütüm var çok olmasa da

Canım kızına da Allah şifalar versin bebişine de bu ishal nasıl bulaşır ki ? Eltim olacak düşüncesiz ve kocası kalktı geldiler ilk haftadan. Midem ağrıyo diyip duruyodu meğer ishalmiş. Salgın var demiş dr. Sonradan öğrendik. Bu kız tuvalete girdi. Kustum dedi ama wc yi de kullanmıştır . Ben de aynı saat içinde girdim bilmiyodum ki ishalini Sonra bş de çocugu okudu üfledi beşiğin üstünden ona da ayrı sinir oldum ne üflüyosun yani okudun tamam. Bugün kaynım yani kocası da serumluk olmuş ishalden. Onlar gittikten sonra banyoyu eşim çamaşır suyuyla çok iyi yıkadı. Ben de el temizliğime çok önem veririm Hiç dokunmadılar bebeğe ama aynı odada bi 20 /30 dk durmuşlardır. Bebeğime geçer mi sence ?bunu düşünmekten ve onların bu yaptıgı cahilliğe düüşünceszliğe sinirlenmekte uçuk çıkardım

Kızlar BirNBirE ye de aynı soruyu sordum sizinde fikrinizş almak istiyorum ne diyosunuz bu konuya

Eltim olacak düşüncesiz ve kocası kalktı geldiler ilk haftadan. Midem ağrıyo diyip duruyodu meğer ishalmiş. Salgın var demiş dr. Sonradan öğrendik. Bu kız tuvalete girdi. Kustum dedi ama wc yi de kullanmıştır . Ben de aynı saat içinde girdim bilmiyodum ki ishalini Sonra bş de çocugu okudu üfledi uzaktan ona da ayrı sinir oldum ne üflüyosun yani okudun tamam. Bugün kaynım yani kocası da serumluk olmuş ishalden. Onlar gittikten sonra banyoyu eşim çamaşır suyuyla çok iyi yıkadı. Ben de el temizliğime çok önem veririm Hiç dokunmadılar bebeğe ama aynı odada bi 20 /30 dk durmuşlardır. Bebeğime geçer mi sizce ?bunu düşünmekten ve onların bu yaptıgı cahilliğe düüşünceszliğe sinirlenmekte uçuk çıkardım

Ağrı sızı sadece genel anestezide değil spinalde de oluyor. Yani genel olarak sezayende agri bir müddet oluyor. Ben genelden sonra karnima bastirildigini hatırlamıyorum ama spinalden sonra bastirdilar. Cok buyuk bi acisi yok. Korkulcak bisey değil merak etme. Genel anestezide bebege anestezinin gecmesi iyi değil. Spinalde etkilemiyormus. Eger baska sebeplerin yoksa genel icin spinal ol derim. Ama ikisi de ameliyat sonrası için aynı sayılır. Ağrı falan açısından.

Ben tepemde iki kişi görmüştum karnıma mi bastirdilar acaba? Çıkınca mi yapıyorlar ameliyathanede mi bu bastırma işini

Canım odayı sık sık havalandir zaten yaz günü bişi olmaz inşallah. Ay ne düşüncesizlik ya deli oluyorum böyle insanlara. Siz nasıl selamlastiniz geldiklerinde öptunuz mu birbirinizi. Size de bulaşmasın Allah korusun

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için maalesef bipolar hastasıyım uzun yıllarca tedavi gördüm gebelik öncesi ilaçlara doktorla beraber ara verdik doğumda tetikleyebilir diye düşündüğümden genel anestezi olarak istiyorum benim ona sağlıklı bir annelik yapmam için

Sanırım dediğiniz gibi bebeğe geçiyor azda olsa ben bipolar olduğum için doğum sürecini kontrol etmem sonrasında lohusalıkla beraber kendimi toparlamam çok zor olacak biliyorum bebeğime daha düzgün sağlıklı bir annelik yapabilmek süreci normale yakın yaşayabilmek için genel anestezi tercih ediyorum. Çok teşekkür ediyorum inşallah kolay olur Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Akşam ilk iş aldırayım o zaman canım teşekkür ederim
Canım biz önce elektrikli pompa aldık sonra eşim hastane tipi olanlardan kiraladı bir aylık. Ben ikisiyle de sağdım ikisiyle de bir şey gelmedi bir fark görmedim. Makine almak yerine önce bir kirala istersen dene bak eğer sagabiliyorsan ona göre satın alırsın

Anladım. Geçmiş olsun. Çok üstüne düşünme. Evet belli bir zorluğu var. Ameliyat sonucta ama tolere edilmeyecek seyler değil. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.

yok canım asla öpmedim, eşim kendi kucağında anne babasına gösterdi onlar da vardı, onlar temiz anlayışlı insanlar almak istemediler bile kısa oturup gittiler . Tek tesellim aynı gün wc ve banyonun kırkanması ama glrip üflemesi uykumu kaçıran şey oldu ya

Doğru söylüyosun en az 1000 tl az para değil kiralamak daha öantıklı ilk etapta aklıma gelmemişti. Senin önerebileceğin bi site var mı canım?

Doğru söylüyosun en az 1000 tl az para değil kiralamak daha öantıklı ilk etapta aklıma gelmemişti. Senin önerebileceğin bi site var mı canım?
Ben site olarak bilmiyorum canım ama eşim Maltepede medikal malzemeleri satan bir yerden kiraladı. Yakınınızda varsa öyle bir yer bakabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…