2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Tutar inşallah canım benim ben de zorlandım biraz sarılık çıkınca yarı yarıya besledim bira meme biraz mama çok şükür hemen 1 e düştü 2 güne
Şükür canim bebeğimde uzamış sarilik oldu bir de anne sütü sarılığı. Hep sütle besledim bir şekilde sağıp sağıp veriyorum beslenmesi de iyi doktor 3 aya kadar uzayabilir dedi bakalım geçer inşallah

Tabi canım ekte gönderiyorum
Canimcim ben anne sütü veriyorum ama evde yine de mama bulunduruyorum sarılık sebebiyle süt az gelir bişi olur diye. Hastaneden Aptamil vermişlerdi ilk gün sütüm az geldiği için. Eşim de verilenden almış bir kutu ama kullanmadigimiz için kaldı o bitince hipp alalım diyoruz. Gaz vs yapıyor mu bebeğe sen memnun kaldın mı?

Gaz yapmıyor canım bir kez çıkartıp gazınınormal memede gibi uyutuyom rahatliyor ben memnun kaldım canım inşallah bebisine iyi gelir

Kızlar benim sütüm az geldiği için hipp mama veriyorum onu da lansinoh biberon ile veriyorum meme reddi yaşamadım şükür yarısı mama yarısı meme şeklinde besliyorum
Birakmayan bebek birakmiyor cnm bende ilkinde meme biberon karisik gittim bisey olmadi. Bu bebekte beni doktor cok korkuttu birakir diye bardakla icirmeye calistim ay cok zor dedim birakirsa birakir biberona gectim. Evet biberona gectik ama memedeki suresi de azaldi.

Cnm bisey dicem sen aventi denesene birde icmesi daha zor memeye dönmeyi kolaylastirabilir belki

O da doğru canım bırakmaz memeyi inşallah

Kızlar sezeryan olanlar ağrınız ne zaman geçti serum aldığım halde ağrım var kızıma bakamıyom ebeler geliyor daima herşeye
Kiz du hele ya bismillah birkaç güne hiçbir şeyin kalmayacak. Ben doğumun ertesi gün hafif eğilerek ayaklandim canım. Tam düz duramiyordum ama tüm işimi gördüm. Herkesin süreci farklı oluyor inşallah seninki de benimki gibi olur. Ben çok rahattım şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…