2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
yok canım asla öpmedim, eşim kendi kucağında anne babasına gösterdi onlar da vardı, onlar temiz anlayışlı insanlar almak istemediler bile kısa oturup gittiler . Tek tesellim aynı gün wc ve banyonun kırkanması ama glrip üflemesi uykumu kaçıran şey oldu ya
Bir şey olmaz o zaman canım ya inşallah 🙏🏻

Kızlar ya acil bir sey sorcm benim bebek bugün full ağladı doymadı galiba bu buzlukta ki sütü nasl eritim bir ara biri atmıştı unutm sıcak suya koysam birsy olurmu

Bebegim hem memeyi kavrıyor, hem süt de iyi geliyor icebiliyor ama memeyi bayağı bile isteye tercih etmiyor doğduğundan beri. Meme reddi olmasin diye uğraştık ama olmadı reddetti. Doktor eds yi önermişti bir kontrolünde 4. Gün tekrar kontrole gittiğimizde anne sütü verip vermediğimi sordu anne sütüyle beslendiğini duyunca bu şekilde devam et gelisimi iyi dedi biz biberona düştük iyice.
Bnmki de iyi cekemedigi icin biberonla veriyoruz sariligi atsin diye. Ancak bize kasik biberonla vermemizi soylediler biz 4 gun fln verdik ama yiprandik acikcasi kasikla vermek cok zor biberona dondum temelli. Ve simdi meme de cok kalmiyor kalsa da bir iki firt cekip gerisi agzinda tutmaca. Biberonu kesip baska yntem bulmali ama benim takatim kalmadi
Kızlar bu emzirme işini halledemezsek bize gezmeler haram olur. Kalk süt ısıt saate bak zamanı geçirme sağ derken deli oldum 19 günde. Ben dün bi operasyon çektim. Baya faydalı oldu. Gece ve bu sabah 20 dk falan emzirebildim

Kızlar bu emzirme işini halledemezsek bize gezmeler haram olur. Kalk süt ısıt saate bak zamanı geçirme sağ derken deli oldum 19 günde. Ben dün bi operasyon çektim. Baya faydalı oldu. Gece ve bu sabah 20 dk falan emzirebildim
Evet malesef disarisi cok zor benim kiz memeyi bosaltamiyor mecbur sagmak zorunda kaliyorum. Cene kaslari kuvvetlenmedi mi anlamadim gitti

Kizlar bende birsey sorucam biz şimdi icme suyuyla dus aldırdık ama normal cesme suyuna geçsem mi acaba diyorum. Ilkine 1 ay oyle yaptirmistik ama simdi gereksiz mi diyorum

Kizlar bende birsey sorucam biz şimdi icme suyuyla dus aldırdık ama normal cesme suyuna geçsem mi acaba diyorum. Ilkine 1 ay oyle yaptirmistik ama simdi gereksiz mi diyorum
İçme suyu ile banyo yaptırmak aklımın ucundan bile geçmedi. Bir aydır normal musluktan akan su ile yıkıyoruz hiçbir şey olmadı çok şükür

X