2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Cnm dun cocuk doktoru ucuk kremi verdi antibiyotikte kullaniyor grip olmus malesef ve bulasiciligi yuksek dedi doktor. Gercekten bazen ne yaparsan yap onune gecemiyorsun. Kiskancligin tavan oldugu su donemde bir de cocuga uzak dur diyorum devamli ıyice mahsunlasti

Birşey dicm ya bu dudakta çıkan uçuğu mu diyon bnde 4 gündür vsr

Kızlar bir haftadır bebeyle meme reddini yenmeye calısıyoruz ama olmuyor. Bir yandan sagim yapmak bir yandan sagdimi kaşık biberondan vermek o kadar yorucu ki. Hic boyle hayal etmemistim valla.

Kızlar bir haftadır bebeyle meme reddini yenmeye calısıyoruz ama olmuyor. Bir yandan sagim yapmak bir yandan sagdimi kaşık biberondan vermek o kadar yorucu ki. Hic boyle hayal etmemistim valla.
Canım daha doğurmadım ama kuzenimde öyle birşey yaşadı böyle plastik meme ucu gibi birşeyle emzirdi kızını belki sende deneyebilirsin

Aynı sorun bende de var canım sağım yapıyorum bende biberon verdim artık inan memeyi silikon uçla alıp kanattı tek memeye düştük öyle olunca yine her türlü sağmak zorunda kaldım. Mastit de olunca saat başı sağım yapmak durumunda kaldım. Dikkat et mastite sende madem emmiyor düzenli sağım gerekiyor

İnşallah geçer canm hemncik bizde ilk ay aşmizi yapcaz yarin onun stresi var
Kolaylıkla olsun aşısını inşallah zaten bu kan almalı enjeksiyonlu işler beni bitiriyor valla cumartesi kan vereceğiz bizde sarılık için tekrar babası dursun yanında ben çok ağlıyorum o ağlayınca valla

Ben ilk kizimda 1 ay asisinda gitmistim o agladi ben agladim hemsire hanim da eveeeet lohusa annemiz de agliyor oy oy diye beni sakinlestirmisti. Sonrakilerde cok profesyoneldim zaten her ay oldugu icin ama ilk aylar cok hassas oluyorsun

Kıyamam ya çok kötü zamana denk gelmiş inşallah bulaş riski ortadan hemen kalkar da geçer gider

Yarın alıcam ben de canım çok teşekkür ederim biz de haftaya salıya planladık. Rahim ağzı giç incelmemiş dedi 40 haftayı da geçer seninki dedi doktor , ben de beklemek istemiyorum doğru mu yapıyorum bilmiyorum kafam karman çorman. Bi kere evet dedim, tek dileğim sağlıklı bebeklermiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…