2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Öyle kuzum eski kadınlar ovarlarmış kötü niyetinden değil ama bana söylese daha mantıklı olurdu mesela 😅 zaten arada kısa ziyaretler yapıyorlar bende kalp kırmak istemiyorum bu durumlarda 🙂
Yatili kalmiyorsa 1 2 saat geliyorsa hiiiiic sen bulasma esin halleder en doğrusu. Hi kalsaydi 7 24 o zaman catir catir derdin 😅

Kızlar stresim bitemiyor Doğumdan başka aklıma hicbirsey gelmiyor herkes soruyor bende bekliyom dört gözle 39+4 terminim cuma günü acaba erken gitsem mi bir defa en azından doğum kanalına girmiş mi onu ögrenirdim
Canım girse anlamaz mıyız ki ya😔ben bakıyorum hiç karnım düşmüyor. Sende düşme fikan var mı

Kuzum hafif dolu gibi ya bebek memesi ovup dağıtacak yani. Doktorlar kesinlikle dokunmayın apse olur diyor. Eskiler öyle yapardı bir iki gördüm eşime dedim ben dersem yanlış anlar sen bak görünce söyle ovmasin apse olur dedim eşim denk gelince söyledi.
Dinliyorsa o da iyi en azından ☺️

Canım haklısınız ama elimde değil çevre beni ilk defa çok etkiledi strese sokuyorlar artik her gören soruyor herkes arıyor dalga gecer gibi annesinin karnında disi çıktı diyenler var ya catliycam valla artık
Ayy şu insanlar ve boş konuşmaları 🤦🏻 valla çok iyi anlıyorum canım ama şöyle bir sorun var doğduktan sonra da bitmiyor bu muhabbetler. Yok karnı aç bu bebeğin yok sütün yetiyor mu şöyle böyle derken konuşacak bir şeyi hep buluyorlar. Kendin ve bebeğin için duymamayı öğrenmen lazım. Bu hepimiz için geçerli tabi sadece senin için değil. Allah yardımcımız olsun 🤗

Büyüklerin dünyadan haberi yok canım doktora uymak lazım 🙂 benim de arada uğrayan kayinvalidemlerin hareketleri bir değişik mesela. Kucağa alır almaz sallamaya çalışıyor ben hiç sallamadim bebişi. Memesini ovuyordu geçen çünkü onlar hep öyle yapmış eşime uyarmasini söyledim. Dünde soyulan derisini ovuyordu 😅😅 kadın illa ovacak bebeği 😅😅
Benim de başladı senin göğüslern hiç büyümedi sütün gelmez nasıl olacak diye, bilmiyorum ki toksik yorumlardan nasıl arınıcaz

Kızlar bugün kontrolden geldim bebek yarın 39 haftalık oluyor inşallah kilosu 2800 çıktı. Bana düşük geldi hep bu haftalarda 3 kilo duyuyodum sizden de . doktor bunun üstü de çıkabilir ama ufak bi bebek olacak belli ki dedi. Son 1 haftam var sizce normal mi ?

Kızlar bugün kontrolden geldim bebek yarın 39 haftalık oluyor inşallah kilosu 2800 çıktı. Bana düşük geldi hep bu haftalarda 3 kilo duyuyodum sizden de . doktor bunun üstü de çıkabilir ama ufak bi bebek olacak belli ki dedi. Son 1 haftam var sizce normal mi ?
Kilosuna aldanma canım benim kız erken doğdu doğuma gitmeden hemen önce baktılar 2300 gr dendi kızım 2660 gr doğdu 300 gr daima oynar

Canim benim doktorum bebegin kilo almasi icinomega 3u 2 tablet almami onerdi. Sende bir danisip omega 3 u sorabilirsin belki ben ictigimde gercekten bebek o hafta kilo aliyor icmedigimdw cok dusuk kaliyor almasi

Canim benim doktorum bebegin kilo almasi icinomega 3u 2 tablet almami onerdi. Sende bir danisip omega 3 u sorabilirsin belki ben ictigimde gercekten bebek o hafta kilo aliyor icmedigimdw cok dusuk kaliyor almasi
Ben mom vital DHA alıyorum, sordum da ben balık hiç yemedim ekstra balık yağı alıyım mi diye vitaminin içinde var zaten demişti , 1 hafta kaldı planlı olcak benimki inşallah bi sorun çıkmazsa yaziyim doktora ben de içeyim o zaman 🥹

Ben mom vital DHA alıyorum, sordum da ben balık hiç yemedim ekstra balık yağı alıyım mi diye vitaminin içinde var zaten demişti , 1 hafta kaldı planlı olcak benimki inşallah bi sorun çıkmazsa yaziyim doktora ben de içeyim o zaman 🥹
Bende o kdr farkettirdi ki. Bende 39u bitirmek uzereyim cuma gunu dogum planladik yani son 3 gun 3 kiloyu ucundan zorla gectik ama doktor yanilma payini da hesapla dedi. Omega 3 aldigim hafta 5 gunde 200 gr almisti doktorum tatildeydi 10 gun aksatarak ictim 2 3 gunde bir 10 gunde sadece 100 gr aldi o kdr etkilemişti. Hatta doktorum sitem etti son kontrolde bari su 3 gun aksatma dedi 😐

Of of of benide suan nasil opuyor opme desemde ansizin geliyor. Bana gecerse Ben bile yaklasamam ay cnm cok sıkkın ya :KK43:
Bende uçuk virüsü hiç yok hayatımda hiç çıkarmadım. Çok korkarım. Aktif yara yoksa sıkıntı olmaz ama uçuk hortlamışsa çok ciddi komplikasyonlar yaratıyor dedi çok dikkat et canım bu konu önemli. İlaçlarla süreci hızlandırman gerekiyor ki yaraları geçsin. Çok iyi anlıyorum seni benim kız kardeşiyle aşk yaşıyor valla bütün gün öpüyor çocuğu 🥲

Öyle kuzum eski kadınlar ovarlarmış kötü niyetinden değil ama bana söylese daha mantıklı olurdu mesela 😅 zaten arada kısa ziyaretler yapıyorlar bende kalp kırmak istemiyorum bu durumlarda 🙂
Babaannem memelerini sıktın mı ovdun mu diye geldi. Çünkü süt birikiyor yenidoğanların göğüslerinde ama asla önermiyorlar hayır sıkmadım sıkmicam büyük memeli olsun dedim 🤓

X