2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ya varya bu randevu sistmden nefret ediyorum e şimdi bn 15 dolmadsn birdahs gidemiyorum e blki bn acil degil uzmana göstermek istiyorum çocuğumu randevuya gitmeyip 15 gün ceza kesersin e rabdevusuna giden niye 15, gün içinde birdaha gidemiyor sistme bak ya

Msj geldi bana anestezi doktoruna randevu oluşturulmuştur diye planlanan doğum günü . Bunun dışında hiç bilgilendirme yapılmadı arkadaşlar aç mı gidicem tok mu mesela . Doktorum da bi şey demedi . Ne yapsam sizce ?

Eskiden acilden kaşeli kağıt veriyolardı sekretere götürüyoduk sıra açıyodu aynı gün çocuklar için. Kardeşlerimde öyle yapılıyodu. Şimdi polikliniğe yönlendirmiyolar mı

Eskiden acilden kaşeli kağıt veriyolardı sekretere götürüyoduk sıra açıyodu aynı gün çocuklar için. Kardeşlerimde öyle yapılıyodu. Şimdi polikliniğe yönlendirmiyolar mı
Yok bakıp ilaç yazıyor her hastane yapyomu bilmiyorum ama bn geçen kış oğlumula ilaç yaz Yola yüzünden iki kez en son çocuk artk bsyilincs uzman baktı mecbur sonra 15gun yatık o kadar ilaç verildiki nedeni anlasilmadi o enfeksiyonun

Geçe
Geçen sarilk için geldiğimde staj görüyordu sonuçlara bskip uzmani aradı uzman yönlendirdi birdahski gitim direk ilaç verdi uzmana iki gün sonra büyük oğlumu götürdüm o ilaçları hemen değiştirdi

Canım merhaba ben bugün anesteziyle görüştüm 7 saat aç kalman gerekiyor su dahil içmiceksin dedi

Canım sağlıkla inşallah bu süreci de atlatacaksınız Allahın izniyle kalpten inanıyorum
Doktorlar ne diyor ne aşamadasınız şuan ? Sen nasılsın ?
Amin canım inşallah bize dua ederseniz çok sevinirim bugün ameliyatı oldu idrar yollarındaki kapakçıkları aldılar , ameliyat iyi geçmiş çok şükür ama böbrek değerleri biraz kötüye gidiyor maalesef net bir şey söylemiyor doktorlar ameliyat sonrası umarım değerleri düzelir, ben de pek iyi değilim güçlü kalmaya çalışıyorum , üzüldüğümü belli etmiyorum bebeğimin yanında ama her akşam yanından ayrıldığımda yıkılıyorum resmen zor toparlıyorum
Çok geçmiş olsun canm saglkla hemcik kucağınıza alın inşallah
Amin canım benim inşallah

İnşallah toparlayacak onlar çok çok güçlü çok iyi savaşıp neleri neleri yeniyorlar. Ah zor olmaz mı Allah sabrını da kolaylığını da versin zaman su gibi aksın senin için sağlıkla kucağına yuvana gelsin miniğin

Yani sürekli bi araftayız ilaç verdi ama doğru mundiye diye endişe etmek zorundayız baksana değişitrmiş iyi ki uzmana gitmişisn

Ameliyat günü görüşeceksen en az 8 saat açlık istiyorlar canım. Kan alacaklar senden bi kaç tahlil yapacaklar sorular sorulacak işte kronik hastalığın var mı ilaç kullanıyo musun vs birde ne çeşit anestezi alacaksın onu konuşacaklar o kadar. Yatış saatini sor ama mutlaka kimisi 2 saat önce diyor kimisi geceden yatırıyor kimisi 4 saat erken gelin diyor.

Doktorun kliniğine gittm o iletşim bilgilermi hastaneye vermiş, bana msj geldi tam doğum gününü ayarladığımız gün anestezi dr ile randevunuz var diye msj geldi. Ben de anlamadım dediğim gibi ilk önce kan vermem bi komtrol etmesi gerekmez miydi ? Bu kontroller aynı gün yapılıyor anladığım kadarıyla . Saat 13:00 de randevunuz var diyor msjda. Yatış saatini de sorayım mutlaka çok teşekkürler

Bazı hastaneler önden hallediyor bazıları aynı gün canım ikisi de normal yani. Zaten kan sonuçları 1-2 saate çıkıyor Sen gece yemeğini ye suyunu iç güzelce çayını kahveni tüket ameliyat sonrası bekleme saatleri uzun
ameliyat sonrası yasaklı saatler bitince spinal olacaksan mutlaka kahve bulundur soğuk sıcak farketmez 2-3 tane kahve içmeye özen göster bol su tüket baş ağrın olmasın
Sürecin çok kolay olsun inşallah

Doktor spinal dedi direkt keyifli oluyor dedi hemen yanına getirirler foto çekerler vs anlattı ben de daha bi şey demedim soğuk kahve demliyim evde termosla götürürüm , çocuk sağlıklı olsun da kendimi düşünmüyorum artık sürecim pek kolay geçmedi Allah razı olsun inşallah güzel geçer her şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…