2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Aynı devam kuzum yapana kadar mahfoluyo kisir döngü gibi hep aynı

Bn cuma günü uzmana sira var diye onu bkliyom cnm acil hep stajerler dolu

Aynı devam kuzum yapana kadar mahfoluyo kisir döngü gibi hep aynı
Sadece anne sütü alıyorsa yediklerinizden kaynaklı olabilir kuzucum. Bir süre süt ürünlerine gaz yapan yiyeceklere ara ver. Çünkü 8-10 gün bile kaka yapmasa normal görüyo doktorlar. Eczaneden de gaz damlası alabilirsin baya rahatlatıyor içinde rezene yağı zeytinyağı falan var zaten zararı yok bi dene bakalım.

Mrb kizlar sizler bu saatte bebislerinizi yıkıyor musunuz doktorlar herhangi bir saatte yıkanmasında sorun bulmuyor ama biliyorsunuz batıl inaç mi desem hurafe mi desem doğru tespit mi desem büyükler akşam ezanindan sonra yıkanması iyi değil diyorlar kızım sıcaktan çok bunaldı yıkıp yikamamakla kararsiz kaldim

Sabahtan beri bunu takmıştım kafama ya iyi ki varsınız valla bu sayfada deneyimler paylaşılmasa stresten antidepresana başlardım ben kesin
Bak işin tuhaf yanı doğumdan önce nst bağladılar ama sezaryen olacağım için karnım açtı ve bebiş daha hareketliydi öncesindeki muayene nstlerinde ise hep toktum hep salladılar karnımı

Kızlar normal dogum yaptım. Doğumdan sonraki 10. Gün kontrole gitmemi söylediler. Doğum esnasında açıklık için sürekli alttan muayene edildim. Surekli kendimi kasmaktan Canim cok aciyordu Sanırım travma oluştu bende. Ebe görünce ödüm kopuyor artık Kontrol zamani da doktor alttan mı muayene edecek?

Kızlar giremedim ne zamandır geriden gele gele okuyorum herkese hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün doğumu bekleyen arkadaşlarım umarım hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza evlatlarımızı emzirme falan konuşulmaya başlanmış harika ya cok heyecanlı bizim de erken bekleniyor bebis gecen hafta sancılar başladı bende de hastanede yattım ciğer geliştirici vurdular suan 37. Haftanın içindeyim bi kaç gündür iyiyim hiç sıkıntı yok yanlış alarmı verdi duruldu heralde bebis beklemedeyiz ama açılma başlamış doktorum her an olabilir dedi bakalım hayırlısı artık. Normal deneyeceğiz ama korkmuyor değilim insallah sağlıkla gelir oglusum size bir güncelleme yapayım dedim

Kuzum inan dikat ediyorum bilmiyorum niye böyle olyo büyüğünde hiç olmyordu hata bizm.gaz derdimiz bile yoktu bugün zatn inanılmaz canm saklıdi tek başıma yetişemiyorum uzun süre dir kulağımda akıntı vardi bugün bir anda içinden kan geldi buda bni cok endişelendirdi bklm cuma günü bebeğin kontrolü vsr ne dickler

Evet cnm bskiyo altan ve bn o travma yüzünden gitmedim çok yanls yaptm biliyorum ams suni sanci o ebeler atlatamadim inşallah linç yemem

Açıkçası kndi fikrim bnde bu saate yiksmam canm çünkü irkiliyo korkuyo kardeşimde şahit olduk 40 çıkmamıştı daha blki de sadece öle denk gldi ama işte bnimde inandığım bir batil inanç

Açıkçası kndi fikrim bnde bu saate yiksmam canm çünkü irkiliyo korkuyo kardeşimde şahit olduk 40 çıkmamıştı daha blki de sadece öle denk gldi ama işte bnimde inandığım bir batil inanç
Bir ilki denedim yıkadım besmele çekerek Allah'a emanet ettim miss gibi oldu

Ben de beklemedeyim birkaç arkadaşımız daha var sağlıkla biz de o sürece geçelim insallah benim de sancilarim var arada ama hiç doğuracak gibi hissetmiyorum nedense keyfi yerinde bizim kızın korku bende de var ama bi yandan da çok rahatım nedense bi şekilde doğuracağım kafasındayım gelip geçici bir şey çünkü sen de kendini rahat bırakmaya çalış

Bnde bu sadece bnde olyo sanmıştım buraya da yazmıştım kızlar bnim ki aç Ken kuduryo diye
Cocugun sekeri birden artip azaliyor tehlikeli zaten ya. Bekleme salonunda 3-5 cikolatayla gelenler vardi. Benim doktorum bir kac saat once yemek yememi soylemisti. Direkt yiyip gelince de aniden seker yukselip dustugu icin bir de hizla hareket etmeleri yaniltici oluyormus. Sonrasinda da hemen uyuyolar zaten seker düştüğü için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…