2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bel ağrımı doktora yazdm hastaneye çağırdı şu an NST dryim kızlar. Sabah aç gelince bebek hareket etmedi heralde hemşire birden gelip karnımı salladı ya bi şey de yapamadım o an , bi zararı var mıdır bunun sizce ?

38+6dan selamlar kızlar💃 biz hala beklemedeyiz hafif ağrılar dışında tık yok tüm tuşlara basmamıza rağmen, iştahım da kesildi resmen zorla kahvaltı yapıyorum sizin de böyle mi ya ☹️

Bel ağrımı doktora yazdm hastaneye çağırdı şu an NST dryim kızlar. Sabah aç gelince bebek hareket etmedi heralde hemşire birden gelip karnımı salladı ya bi şey de yapamadım o an , bi zararı var mıdır bunun sizce ?
Hiç bir zararı yok canım. Doktorda endişelendiği zaman sallıyor merak etme 🌸

Benim oğlan da hep uyurdu nst de uyansın diye çok salladılar karnımı bir şey olmuyor canim merak etme 🙂

Ben de hayırlısıyla yarın 37+1 de doguma aliniyorum. Biraz erken gelmek istiyor kızım. Nabiz yine yüksek çıktı. Tehlikeye atmayalim dedi doktorum. Umarım sağlıkla kavuşuruz. Heyecan, korku, stres hersey bi arada😃
Sağlıcakla kavuşun inşallah kızınla 😍🙏 hop diye olacak bitecek hiç stres yapma valla kavuşup unutacaksın her şeyi 😍🥰

B BirNBirE kuzum erim kaka yaparken zorlanıyor mu rüzgar mahfediyo bizi sonra yapyo ama cok zorlanıyor yani yapıncada sert degil yumuşak ara ara çıkaryo ama çıkarana kadar mahfediyo bizi kndini cuma günü kontrol var o zaman kadar ne yapsam diye düşünüyorum 🥲
Ay bunun için girdim ne yaptın çözüm buldun mu karnı hep şiş mi senin bebeğinde görsen karnı davul gibi çocuğun olmadı acile götürücem artık mahvoldu çocuk uyumuyor 15 dkda bir ıkınıp ıkınıp uyanıyor ya kolik oldu çocuk

X