2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canim benim doktorda cok salladi yetmedigi yerde oksur dedi onlar guvende sen endiselenme
Bana hiç yapmamışlardı o yüzden şok etkisi oldu sanki biri çocuguna vurup kaçar da sen koruyamadığın için hırslanırsın ya o duygu oluştu ya artık analık mıdır cahillik mdiir bu duygunhn sebebi bilmiyorum gün boyu böyle hissettim

Bak işin tuhaf yanı doğumdan önce nst bağladılar ama sezaryen olacağım için karnım açtı ve bebiş daha hareketliydi öncesindeki muayene nstlerinde ise hep toktum hep salladılar karnımı
Aksilik oluyor işte bugün çok rahat geçirdim Allah a şükür böyle olacağımı bilsem doktora yazmazdım bile, gittim stres oldugumla kaldım belim düzeldi ben inşallah bi dahakine tok ve su içmiş olarak gideyim

Kiyamam ya yok normal korkma :) koruma ic gudusu yukleniyor hepimize ve bir tik normalin ustune cikiyor hepimizde mesela bende yenidogunca herkesin ellesmesinden hic haz etmem cocuklarina sevdirirler birde aşırı irite oluyorum naparsin

Kiyamam ya yok normal korkma :) koruma ic gudusu yukleniyor hepimize ve bir tik normalin ustune cikiyor hepimizde mesela bende yenidogunca herkesin ellesmesinden hic haz etmem cocuklarina sevdirirler birde aşırı irite oluyorum naparsin
Evet ben de sevmiyorum başka arkadaşlarımın çocuklarını de mesafeli severim genelde hele de küçüklerse / bebeklerse. Bence ufak çocuklara zaten verilmemeli benim kuzenlerm beni alıp oyuncak bebek gibi sevip oynuyolarmış, annem de izin vermeyince laf ediyomuş teyzemler bi sen mi doğurdun abartma diye. Sonuç benim bacaklarımı çıkarmışlar meğer, günlerce ağlamışım memeden kesilmişim hatta. Doktor biraz daha geç kalsanız sakatlık kalırdı çocukta demiş. Kimseye aldırmadan temkinli olmak lazım.

Öle vllha canm

Ayy saka gibi ya daha neler gecmis olsun farkedilmis sukur . Bende kendi kızım haric bir bebegi hususi gidipte kucagima alip sevmedim. Uzaktan severim. Bir kac kez tanıdıklarımin cocuklarini kendileri wc ye fln giderken emanet ederse aldim kucagima yani annesinden talep gelirse yoksa kimsenin yavrusuna ellesmem

Sadece 6 ay emmişim yani onların yüzünden, ben de elleşmem ve inşallah elleştirmemeyi düşünüyorum

O sırada ev sahibinn oğlu peşimden bebeği ver öpim ver alym bebek arabası ile aşağı indim gibi yapışyo küçük kiramiyorum da annesi de hic umursamıyor bahçede böle iki daka oturamyom bnde alıp bank var biraz ileride gidip orda otryom çocuk küçük niyeti cok güzel seviyor ama dışarda olduğu icin enfeksiyon kaparr yada yanlış birşey olur diye korkuyorum oğlum bile günde kac kez elini sabunlatyom (burda 40 dolmadsn verilrn bebek Mevlüt varmis gelen giden bebeği öptürms annesi çocuklar da cok ellemis çocuk bir anda yoğun bakima alındı doktor cidi enfeksiyon demişti dikat edin kizlar gerçekten eskisi gibi degil ortalıkta bli belirsiz bir süru hastalık salgin var onlar bize emanet

Ben gittim önce ultrasonla karnım baktı sonra alttan dikişlere baktı ama muayene gibi değildi sadece dikişleri kontrol etti

Kızlar günaydın sanırım sağ mememde mastit oluştu dün gece 2 de ağrı ile bir uyandim ne yaptıysam geçmedi, gecmiyor. Ağlaya ağlaya bir hal oldum valla yaşadıgim en değişik acı şimdi hastaneye geldim inşallah doktor çözer durumu 1 saatlik uyku ile duruyorum.

Çok geçmiş olsun ya

Çok geçmiş olsun ya
Sağol kuzum valla doğum bile daha rahattı neymiş bu meme ağrısı. Doktor masaj önermedi bu arada bana şuan başlangıç sürekli olarak sıcak kompres ve sağım önerdi. 3 ay sonra da koltuk altımdaki aksesuar meme alınacak. Neler çıktı ya doktor da bende aksesuar memeyi önemsememistik geçer diye, ona bile süt dolmuş

Oy canm ya vllha Allah yardımcın olsun inşallah ah annelik ne Zor ya

Canım çok geçmiş olsun en kısa zamanda düzelir inşaallah

Geçmiş olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…