Dondurulmuş sperm ile pozitif sonuç alan var mı?

Hayırlı günler,mesajınızı şimdi gördüm.Biz ilk teseyi dokuz yıl önce Ankara'da yaşıyorduk o zaman Kann Aydos'ta olduk.Herhangi bir ilaç kullanmamıştık o zaman.Sadece tek testis açılmış sperm bulunmuştu.Spermler donduruld sonra ben tedaviye başladım ikinci denemede çok şükür oğlumuz oldu.Sonra tayinimiz Adana'ya çıktı,oğlumuz kardeş lafı yapınca tekrar denemeye karar verdik.Ben şu an 38 yaşındayım eşim 43.Burada bir tavsiye ile Medlıne Fettah Tosun Bey ile tanıştık.Şimdi o eşime 6 aylık bir hormon tedavisi verdi.Eylül itibari ile başlayacak.Altı ay sonra tese olacak sperm çıkarsa ben tedaviye başlayacağım.Ben de Bülent Haydardedeoğlunda olacağım inşAlh.Umarım bu yolda Allh herkesin yolunu hayırlı etsin.

Hayırlı günler,mesajınızı şimdi gördüm.Biz ilk teseyi dokuz yıl önce Ankara'da yaşıyorduk o zaman Kann Aydos'ta olduk.Herhangi bir ilaç kullanmamıştık o zaman.Sadece tek testis açılmış sperm bulunmuştu.Spermler donduruld sonra ben tedaviye başladım ikinci denemede çok şükür oğlumuz oldu.Sonra tayinimiz Adana'ya çıktı,oğlumuz kardeş lafı yapınca tekrar denemeye karar verdik.Ben şu an 38 yaşındayım eşim 43.Burada bir tavsiye ile Medlıne Fettah Tosun Bey ile tanıştık.Şimdi o eşime 6 aylık bir hormon tedavisi verdi.Eylül itibari ile başlayacak.Altı ay sonra tese olacak sperm çıkarsa ben tedaviye başlayacağım.Ben de Bülent Haydardedeoğlunda olacağım inşAlh.Umarım bu yolda Allh herkesin yolunu hayırlı etsin.
Amin canım inşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım ben şuan sonuç bekliyorum perşembe günü transfer oldum 3. Gün transferi 2 tane biri iyi biri orta kaliteydi bakalım

Merhaba benim eşim de azosperm hastası.İlk tedavimiz dondurulmuş sperm ile oldu çok şükür 9 yaşında bir oğlum var.Ben 38 yaşındayım bir tane olunca ikinci için hiç uğraşmayız herhalde diyordum ama süreç öyle ilerlemedi:KK66:oğlumuz bir kardeşi olsun istedi.Biz de şimdi ikinci için uğraşıyoruz.Dondurulmuş spermlerimizi kullandık tekrar tese olacak eşim bakalım dokuz sene sonra süreç bize ne getirecek..Allh her şeyin hayırlısını versin.Dondurşmuş hücrenin diğerinden farkı olmuyor.
Merhabalar benim eşimde mikro tese ameliyatı oldu sperm bulundu ilk transfer 8 yumurtadan 1 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi ama kalitesiz dediler olumsuz sonuçlandı. 1 tüp kaldı donduruldu 6 ay önce olmuştu mikro tese ameliyatını. Tekrar sürece başlıcaz ama laboratuvar bana doku aldık hareketlilik vardı bunu dondurduk açtığımızda canlı sperm olmayabilir o yüzden tekrar mikro tese ameliyatı olabilir dedi. Bende tedirgin oldum öncelikle dondurulan spermler açıldığında canlı kalmama ihtimali yüksek mi ? Bide mikro tese 6 ay önce oldu tekrar tese için erken değil mi🥹 lütfen bilen birisi yardımcı olsun doktorlar bana hiç bi açıklama yapmıyor. Sperm dondurulmadı mı diyorum doku donduruldu diyor bir türlü anlayamıyorum lütfen 🙏🏻

X