2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Acaba fiyatlar nasıl bende yaptırmayı düşünüyorum gerçi gelen olmaz ama fotoğraf için yaptiracam

Maşallah
İnşallah güzel bir sürecin olur
Benim iki gündür ağrılarım çok arttı yürüsem doğuracak gibiyim o yüzden ayakta kalmamaya çalışıyorum
Benimde ağrılar fenaydı bide üstüne hareket etmeye calisiyorum normal olsun diye şimdi de nişan geldi geliyor gelmekte olan korkuyorum da mutluda oluyorum bugün gelir mi acaba piskolojik mi bilmiyorum sanki ufaktan ağrılar giriyor karnima

Grandmedicalde olacak inşallah. Sen de mi Manisadaydin. 32000 tlmis su anda ama temmuzda zam gelecek ve ani olursa 5000'de oyle aliyorlarmis. 40000 bin rahat olur ama ustune cikar mi bilmem.
Evet bende manisadayim grandmedicalde yapacagim bende. Ama Ne kadar alacaklar konusmadik daha. Drum 40 alacak ama hastane Ne kadar alcak bilmiyorum

Aa nişanın geldi mi canım senin. Hadi hayırlısı.

Kızlar 36 +1 haftalığız ve benim göbeğim aşağı düşmüş durumda böyle bir durum yaşayan var mı kızımın hareketlerinde sorun yok ama bariz şekilde göbeğim aşağıda

Buradan aldım.

Eklentiler

• Screenshot_20240622_180903_Trendyol.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…