2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çatı muayenesinin ertesi günü benim nişanım gelmişti dürttükleri için süreç hızlanıyor. Olsun bi avazda inşallah

Kime gidiyorsun. Sadece doktor 40 cok fazla degil mi. Benim doktorun ve hastanenin fiyati icinde.
Profesöre gidiyorum. Tayfun özçakır. Sezeryan 35 5 de tüpleri bağlayacak. Evet biraz tuzlu ama ilk doğumum da ondaydı. Doktoruma güvenim tam ilki tüp bebekti bu doğal oldu.
Başka dr denedim grandmedicalde başta ama kürtaj yapacaktı kaçtım. İlaç kullanmıştım hamile olduğumu bilmeden

Kızlar geçen buraya attım korseyi kaybettim aramızda korse alan varsa link atabilir mi iyi birsy arıyorum bulamıyorum

Bendede tansiyon yok ama el ayaklarım baya şişik

Kızlar çok sağolun dönüş yaptığınız için paniğim azaldı haha ay ben de final ödevleri yazıyorum oturuyorum hep bi de bayram vs derken hep evdeyim günlerdir. Hamurişi pasta vs derken galiba bayramda da yüklendim:) kg almamışım ama ellerimde eklerim acıyor işte hareket ettirirken romatizmayı hiç duymamıştım hüğ ne yapmam lazım ki

Merhaba bende 38+4 um bugün kontrolüm vardı doktora bile sordum özellikle ayak beni perişan etti bide son 2 gündür tatlı tatlida kaşınıyor ödemden ve normal dedi yeterince su icmeme rağmen oluyor maalesef
Ben de su içiyorum epey ama gene de oluyor aynen benim de bugün kaşınıyor her yerim ama tansiyon yok baş ağısı yok ne zormuş cidden şimdi doğsa mı diye düşündüm ndndjd 40’a gidersek biterim ben. Çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…