2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Dinç mi uyanıyorsun valla bir lütuf nasil bir şans maşallah ben daha cok serserm gibi uyaniyorum. Kizimda ishal ve kusma basladi birde 3 gundur onunla sa uğraşıyorum bir yandan pertim cikti ayol 🤭
Canım benim bir sorumluluğum yok ama ondan yorulmamış oluyorum muhtemelen 🙂 senin durumun farklı bir cocugun daha var yoruluyorsundur Allah kolaylık versin 🙏

Son düzenleme:
Kizlar çikolata atolyesinden cikolata yaptiran var mi? Kalitesi nasil acaba? Bir de bebek kurabiyesi mi cikolata mi sizce? Havalar cok sicak sanki. Cikolata risk gibi. Hastanede ikram edecek cok da abarti olmayan tek cesit cikolata veya kurabiye arayisindayim
Cnm burdan bir arkadas ordan yaptirdim demisti kim bilmiyorum begenmisti. Birde bence kurabiye yerine cikolata daha uygun gibi olur ama yine icinden nasil geciyorsa oyle tabiki. Bende bir cikolata birde hediyelik yaptirdim o kadar ☺️

Kızlar beşiğin yanındaki duvara asmak için isimlik yaptırmak istyorum. Burda isimlik kapı süsü gibi şeyler yaptıran arkadaşlar vardı, bana tavsiye eder misiniz nerden yaptırdığınızı ? , çok beğenmiştim burda paylaşılanları ☺️

Kızlar merhaba:) 38’in içindeyim. 3-4 haftadır el parmak eklemlerim bükerken acıyor ve hafif ödem vardı. Ama bu sabah baya hissediyordum iyice acıyor :) ödem artmış ellerimdeki. Vüxudumda yok ama el ayak beni mahvetti:) benzer bişe uaşayan var mı tansiyon vs yok
Merhaba bende 38+4 um bugün kontrolüm vardı doktora bile sordum özellikle ayak beni perişan etti bide son 2 gündür tatlı tatlida kaşınıyor ödemden ve normal dedi yeterince su icmeme rağmen oluyor maalesef

Ben yaptırdım hazır şuan. Eritiyor merak etmeyin serin yerde. Güneş görmeyen dolabın içine koydum gidip gelip bakıyorum sert hala
Yaa erimiyorsa ben de o konuya bi egilmeye başlayayım. Daha erken zaten benim icin 34+3'um. 36'yi gectikten sonra yaptirsam olur sanırım.

Kızlar selam bugün 38+4 olduk kontrolum vardı nst de sancım var ama acilma hala yok yumuşama var dedi çatı muayeneside gayet güzel geçti 3.350 olmuş oğlum normal doğum bekliyoruz bir haftaya gelebilir dedi inşallah 😍
Ay maşallah 🧿🥰Canım çatı muayenesi ilk defa mi yapıldı? 38+1 im bende bugün bebiş gelmezse 38+6 da tekrar randevum var ay yine mi yapılacak yoksa 😔

Bir tuttam stres bir tutam korku ah o endişe yokumu kalbin güm güm ama gözlerine bakyo ya o an o kokuyu çekiyon ya binlerce kazana yetecek mutluluk huzur var içinde cok güzel bir duygu Zeytoo durup durup evde diyorum ya bugün mutfakta kahvaltı yaprkn boşluguma gldi oğlum rüzgara bakm diyince nasl bir kez daha yeniden mutlu oldum alışamadım hala kndimi evimdeki şuan bu heyecanı sanki güzel bir rüya dayz da uyancaz gibi hissediyorum çünkü yıllardır rüyamı anlatrdim evde bir bebek vardi fln diye😂😂
Ah yaaa çok heyecanlandım yıllardır bekliyorum zaten hala hamile gibi hissetmiyorum o kdr çocuğum olmucak diye kendimi şartlamşımki 😯 o duygu nasıl
Bende tadıcam inşallah çok şükür olmayan herkese nasip olsun inşallah 🥲

Bnimkide bugün yapti😂😂kizzz bn uyuya kalmışım iki saati geçti uyandırdım ama Zor olmadı agladi emdi iyi mi bu sence
Maşallah maşallah toparlamış canım 1 haftaya iyice toparlar en az 2 3 gün daha böyle en geç 2 saatte bir emzir sonra kendin fark edersin zaten o kalkar seni uyandırır artıkz😌

Ben Manisadayim burasi malesef geceleri de pek normal değil. Anca sabaha karsi serinliyor biraz. Balkona yatak atasim var. Ter su icinde kaliyorum. İnşallah dedigin gibi serinler biraz kendimi de gectim cocuk gelince nasil uyuyacak bu havada diye bi de onu dusunmeye basladim🥴
Sırf zıbınla tutarsın canım biraz kendini toparlayınca başka türlü olmayacak zaten valla başım çatlıyor sıcaktan

Sabah banyo yaptirnca ince zıbın alt üst takimi ams saat 12 de dörde kadar hepsini ciksrip tek zibin çorap akşam yinr üstüne bir alt üst ince ams canm bnimki gece üşüyo fark ediyorum ellerinden birde doktora sormuştum direk isticiya alınca oda sen gecr tek üst isen o iki bir zibini olsun birde ince kolu alt üst cnm eldiven takincaki suratı 😂😂😂o hic yok gecr tek yapyom
Ben daha banyo yaptırmadım ya bugün yaptırıcam göbeğinde enfeksiyon bugün bitti şükür normalde beklemem yaparım direk ama korkuyorum ya 🫠

Kızlar selam bugün 38+4 olduk kontrolum vardı nst de sancım var ama acilma hala yok yumuşama var dedi çatı muayeneside gayet güzel geçti 3.350 olmuş oğlum normal doğum bekliyoruz bir haftaya gelebilir dedi inşallah 😍
Maşallah 🧿
İnşallah güzel bir sürecin olur 🌸🙏🏼
Benim iki gündür ağrılarım çok arttı yürüsem doğuracak gibiyim o yüzden ayakta kalmamaya çalışıyorum 🥹

Ayy
Ah yaaa çok heyecanlandım yıllardır bekliyorum zaten hala hamile gibi hissetmiyorum o kdr çocuğum olmucak diye kendimi şartlamşımki 😯 o duygu nasıl
Bende tadıcam inşallah çok şükür olmayan herkese nasip olsun inşallah 🥲
Ayy cann bnim cok az kaldı cok az rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah inşallah 🤲 🥰 bnim olmasina ragmen 8 senedir olmyordu tedavide olmayinca artk asla inanamıyorum olduğuna kendiliğinden birden yanımda ya rüya gibi

Ben de hediyelik düşünmüyorum. Çikolata yaptirmak istiyorum ama onu da bu sıcaklarda nasıl muhafaza edicez bilemiyorum. Dolapta beyazlar. Disarda erir. Son dakika yaptircam heralde. İnşallah planli sezeryani bekler bebisim.
Hangi hastanede dogum yapacaksin cnm fiyat aldin mi

Ayy

Ayy cann bnim cok az kaldı cok az rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah inşallah 🤲 🥰 bnim olmasina ragmen 8 senedir olmyordu tedavide olmayinca artk asla inanamıyorum olduğuna kendiliğinden birden yanımda ya rüya gibi
Rüya gibi geliyo şimdiden zaten minik minik bşşey olcak evde ayy yicemm 🥲 sağlıkla büyüsünler insallaahhhhhhh

X