2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ay inşallah ya suyum sancım hepsi bir gelsin doktor yürüyüş ilişki bide meme başı uyar dedi bütün tuşlara bir basiyorum bugün bide yarın doğum günüm anasıyla aynı gunmu doğacak acaba Yaman'im

Kesinlikle yürüyüş ben o 2 gün sabahlara kadar gezdim çok etkili. İlişki konusunda dikkat etmekte yarar var enfeksiyon konusunda korunmalı devam Ananas hurma ve ahududu çayı

Anladım canim. Doktora guven önemli tabi. Artık 3'e 5'e bakmıyor insan. Ben de grandda bi doktora gitmiyorum ama doktorum orayla anlaşmalı. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.

Ben de yürüyüş yapayım diye ciktim. Yarı yoldan döndüm Yapacaksan da 9-10 gibi cik. Gercekten yurunmuyor.
Birazdan çıkacağız canım bizde biraz serinlesin de ortalık valla mahvolduk ya bir ay önceye gelseydi doğumlarımız iyiymiş Haziran sonu temmuz başı iyi çok sıcak olmaz diyordum bir de

Yok canım yorgundur belki

Bunu mu soruyorsun eflaaa
Cokkk teşekkür ederim cnm
Üşüttü mü acaba canım hapşırması çok mu?
Bilmiyorum ki cnm ya çok değil arada iki kere üst üste
Ciddi söylüyorum suni sanci yazısını okuyunca içim ciz ediyo
Kızlar doktor bana da egzersiz verdi ben panda gibi yatiyorum ya sıcaktan hiçbir şey yapamıyorum nasıl olacak bu iş ya
Allah affetsin çok güldüm hadtsnde suni sanci verirken birde önüme bu plates topunu koyduklar bir kez ciktm Allah'ım koridorda son odada oldum için aşağı doğru saldm bir saat gecti personel getirdi kamera kaydında cikmismdir çok komik ya ağlarken onu itip birdd ayağımla aşağı atmam

Bebeğin gözü enfeksiyon kapan var mı aranızda kızımın gözünde enfeksiyon azalma var ama geçmiyor çıldırıcam artık sarı sarı akıyor kızın gözü ya

Bebeğin gözü enfeksiyon kapan var mı aranızda kızımın gözünde enfeksiyon azalma var ama geçmiyor çıldırıcam artık sarı sarı akıyor kızın gözü ya
Gecmis olsun canım doktor damla vermiş miydi? Eskiden kadınlar anne sütü damlatirlarmış göze ne kadar etkili ya da doğru bilmiyorum duymuştum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…