2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hadi siz şuan hamilesiniz ben doğurdum kız kendimi duşa sokup sabahlayasım var Allahtan geceleri hava normale dönüyor ağustos ayında ne yapıcaz gı
Ben Manisadayim burasi malesef geceleri de pek normal değil. Anca sabaha karsi serinliyor biraz. Balkona yatak atasim var. Ter su icinde kaliyorum. İnşallah dedigin gibi serinler biraz kendimi de gectim cocuk gelince nasil uyuyacak bu havada diye bi de onu dusunmeye basladim

Evet canım bende de var aynı durum. Şişe kapağı, ambalaj vs açamıyorum. Eşime açtırıyorum her şeyi. Ayaklarımdaki ödem de bazen canımı acıtıyor yürürken. Tansiyon olmadığı için çok önemsemedim, doktora söylemiştim, tansiyona odaklı ödemden daha çok.

Bendede tansiyon yok ama el ayaklarım baya şişik

Çikolata yaptırdım derim yerde duruyor erimesi. Eriyecek gibi durmuyor merak etme. Şuan popüler olan çikolata kurabiye pek yaptıran yok. Ben çikolata kolonya yaptırdım bu kadar birşey dagıtmıycam. Zaten saçma geliyor

Bende öyleyim uyuyamıyorum ama uykumu almıs uyanıyorum nedense yetiyor uyku

Bana da sacma geliyor canim. Hediyelik falan hic oralarda degilim. Ama bir cikolata da iyi olur gibj

2 de zorla uyudum 5 olmadan uyandim canım. Uyku falan hakgetire.. bence vücut alistiriyor kendini

Sicaklardan olabilir kuzum. Ben de ilk gebelikte ödem nedir bilmedim. Bunda elim ayagim hemen sisiyor. Tuzu azaltip suyu artirinca ve serin yerde dinlenince geciyor. Ama ayagimi sallandirip otursam biraz sisiyor hemen

Acaba simdiden Rabbim tarafından bebeğe kalkma alışkanlığı mi yapılıyor
Muhtemelen ben uyuduğumda da eskeza uykuya dalarsam sut sagdigimi fln goruyorum. Hatta bugunde gördüm 60 cc sagmisim vay be ilk seferde bu ne diyorum sonra ayagim takildi sutun yarisi döküldü uykumda bile nazarim degdi isin komigi sutu gitti pirinleri kaldi diyorum mubarek sut degil sütlaç sagmisim boyle sacma sapan seyler girlaaa

Cnm yorumun dikkatimi cekti benim onceki gebeligimde eklem yerim sismisti parmagimda. Eklem yerlerim aciyordu. Megerse romatizmam atak yapmis ve ilk defa bu şekilde ogrenmistim romatizmam olduğunu. Eger eklem yerinde parmaklarda hafifte olsa şişme varsa hemen fotografla ben teshis konulurken doktora hep gostermistim aaa bu bununla mi iliskiliydi diye. Yani benimki uç bir ornek olabilir ama tansiyon fln yok dedigin icin soylemek istedim. Eklem yerlerinde sismelere ozellikle dikkat lutfen

Bana da sacma geliyor canim. Hediyelik falan hic oralarda degilim. Ama bir cikolata da iyi olur gibj
Ben de hediyelik düşünmüyorum. Çikolata yaptirmak istiyorum ama onu da bu sıcaklarda nasıl muhafaza edicez bilemiyorum. Dolapta beyazlar. Disarda erir. Son dakika yaptircam heralde. İnşallah planli sezeryani bekler bebisim.

Bence güzel rüya görmüşsün kaliteli sütun olucak inşallah

Ben de hediyelik düşünmüyorum. Çikolata yaptirmak istiyorum ama onu da bu sıcaklarda nasıl muhafaza edicez bilemiyorum. Dolapta beyazlar. Disarda erir. Son dakika yaptircam heralde. İnşallah planli sezeryani bekler bebisim.
Ben yaptırdım hazır şuan. Eritiyor merak etmeyin serin yerde. Güneş görmeyen dolabın içine koydum gidip gelip bakıyorum sert hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…