2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Dinç mi uyanıyorsun valla bir lütuf nasil bir şans maşallah ben daha cok serserm gibi uyaniyorum. Kizimda ishal ve kusma basladi birde 3 gundur onunla sa uğraşıyorum bir yandan pertim cikti ayol
Canım benim bir sorumluluğum yok ama ondan yorulmamış oluyorum muhtemelen senin durumun farklı bir cocugun daha var yoruluyorsundur Allah kolaylık versin

Son düzenleme:
Cnm burdan bir arkadas ordan yaptirdim demisti kim bilmiyorum begenmisti. Birde bence kurabiye yerine cikolata daha uygun gibi olur ama yine icinden nasil geciyorsa oyle tabiki. Bende bir cikolata birde hediyelik yaptirdim o kadar

Kızlar beşiğin yanındaki duvara asmak için isimlik yaptırmak istyorum. Burda isimlik kapı süsü gibi şeyler yaptıran arkadaşlar vardı, bana tavsiye eder misiniz nerden yaptırdığınızı ? , çok beğenmiştim burda paylaşılanları

Merhaba bende 38+4 um bugün kontrolüm vardı doktora bile sordum özellikle ayak beni perişan etti bide son 2 gündür tatlı tatlida kaşınıyor ödemden ve normal dedi yeterince su icmeme rağmen oluyor maalesef

Ben yaptırdım hazır şuan. Eritiyor merak etmeyin serin yerde. Güneş görmeyen dolabın içine koydum gidip gelip bakıyorum sert hala
Yaa erimiyorsa ben de o konuya bi egilmeye başlayayım. Daha erken zaten benim icin 34+3'um. 36'yi gectikten sonra yaptirsam olur sanırım.

Ay maşallah Canım çatı muayenesi ilk defa mi yapıldı? 38+1 im bende bugün bebiş gelmezse 38+6 da tekrar randevum var ay yine mi yapılacak yoksa

Ah yaaa çok heyecanlandım yıllardır bekliyorum zaten hala hamile gibi hissetmiyorum o kdr çocuğum olmucak diye kendimi şartlamşımki o duygu nasıl
Bende tadıcam inşallah çok şükür olmayan herkese nasip olsun inşallah

Bnimkide bugün yaptikizzz bn uyuya kalmışım iki saati geçti uyandırdım ama Zor olmadı agladi emdi iyi mi bu sence
Maşallah maşallah toparlamış canım 1 haftaya iyice toparlar en az 2 3 gün daha böyle en geç 2 saatte bir emzir sonra kendin fark edersin zaten o kalkar seni uyandırır artıkz

Sırf zıbınla tutarsın canım biraz kendini toparlayınca başka türlü olmayacak zaten valla başım çatlıyor sıcaktan

Ben daha banyo yaptırmadım ya bugün yaptırıcam göbeğinde enfeksiyon bugün bitti şükür normalde beklemem yaparım direk ama korkuyorum ya

Maşallah
İnşallah güzel bir sürecin olur
Benim iki gündür ağrılarım çok arttı yürüsem doğuracak gibiyim o yüzden ayakta kalmamaya çalışıyorum

Ayy
Ayy cann bnim cok az kaldı cok az rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah inşallah bnim olmasina ragmen 8 senedir olmyordu tedavide olmayinca artk asla inanamıyorum olduğuna kendiliğinden birden yanımda ya rüya gibi

Ben de hediyelik düşünmüyorum. Çikolata yaptirmak istiyorum ama onu da bu sıcaklarda nasıl muhafaza edicez bilemiyorum. Dolapta beyazlar. Disarda erir. Son dakika yaptircam heralde. İnşallah planli sezeryani bekler bebisim.
Hangi hastanede dogum yapacaksin cnm fiyat aldin mi

Rüya gibi geliyo şimdiden zaten minik minik bşşey olcak evde ayy yicemm sağlıkla büyüsünler insallaahhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…