2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Yemek baya yoruyor ya bulaşığı hiç bitmiyor birde ben baya dğaınığım mutfakta nir kaşık alırım hemen lavaboya atarım bir çorba yapana kadar tezgah ana baba günü sonra durmuyor topliyim o yatınca yapsam ses çıkar uyanır derken hep koşuşturma halindeyim gerçi hepimiz öyleyiz de işte sizor ya

Vallahi kızlar benim bir gece iyi uyursa 10 gece 15 gece saat başı uyanıyor o yüzden artık yorum dahi yapmıyorum farkındaysanız biraz şu uykuları düzene girse biraz daha rahatlayacağız sanki aslında hem en güzel zamanları hem en zor zamanları zaman bir yandan geçsin istiyorum bir yandan Dursun istiyorum çok değişik kafalardayım ben de

Ya o uyuması da günlerin verdiği yorgunluktan oluyor net. Benimkide ötle çünkü haftada bir bazen 10 günde bir güzel uyur genelde o geceleri denk getiremem ben tine uyumamış olurum

Bir de alışkanlık oldu o bir saat uyusa ben kalkıp bakarım bir sorun mu var diye

Ya o uyuması da günlerin verdiği yorgunluktan oluyor net. Benimkide ötle çünkü haftada bir bazen 10 günde bir güzel uyur genelde o geceleri denk getiremem ben tine uyumamış olurum
Dün gece çocuk uyudu ama ben alışkanlık olmuş saat başı alarm kurmuş gibi uyandım uyandım durdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…