2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    307
Arkadaş anlatıyor ek gıdaya geçtikten sonra çocuk 8 de kalkıp 10 da yatıyormuş 1e kadar sonra 3 te yatıyormuş 5e kadar sonra 8 de akşam uykusu hayalim bile ulaşamaz buna
Ama çok uyumuş zaten iyi değil ki şuan 3 saat uyusalar gündüz yeterli ya benimki bir ara gindi uykuları güzeldi gece uyumadoğo için şimdi gecede gündüzde bozuk

Ihlamur sanki biraz uyku yapıyor yarın unutmazsam akşama doğru bir ıhlamur yapıcam hep gündüz verdim kahvaltıda akşam hiç denemedim

Ama çok uyumuş zaten iyi değil ki şuan 3 saat uyusalar gündüz yeterli ya benimki bir ara gindi uykuları güzeldi gece uyumadoğo için şimdi gecede gündüzde bozuk
Gündüz hiç uykumuz olmadı ya çok özeniyorum şöyle 1 buçuk saat falan uyusa ne iyi olur ama nooo

Günaydın kızlar benim bebişe yumurtanın tamamını veriyordum yanakları kızarıyor ibiş gibi oluyor böyle alerji olur mu acaba vücudunda birşey yok

Nasıl bişey acaba geçen bende burda foto paylaştım bu durumu yaşayan kimse çıkmadı doktora gittiğimde sormayı unuttum haşla önemli durumları vardı birdahaki gidişimde soracağım artık
Yüzünün diğer tarafinda da çıktı ve kaşınıyor rahatsız oluyor yavrum. Ensesinde ve karın bölgesinde oluşuyor. Ben alerji olduğunu düşünüyorum özellikle 6. Ay aşisindan sonra oldu çünkü.. aşının yan etkisi olduğunu düşüyorum. Bir çok kişi de 6. Ay aşisindan sonra alerjik reaksiyonlar çıkmış bebeklerinde. 9. Ay aşısını yaptırmayi düşünmüyorum. Yumurtanın beyazina da alerjisi olabilir çünkü dedi doktor. 9. Ay aşisinin içinde yumurta beyazı olduğunu söyledi hemşire alerjisi var ise yapmayız demişti.

Eklentiler

• IMG_20241010_113024.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 25
Alerji işi çok sıkıntıya ben bir süredir ufak ufak yumurta beyazı veriyorum bu resimdeki gibi olmadı bizde ki sanki leke gibi ten renginde öyle dikkatli bakınca belli oluyor ama sizinki alerji olabilir yazın hep böyleydik bizde kış gelince gittiler sıcaktan olduğunu anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…