2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Uyku düzenimiz uzun zamandır bozuldu. Gece uykusu yok derin uyumuyor. Diş bu kadar etkiler mi ya gece 2.30 da uyudu uyku pozisyonunu alınca çok ağlıyor

Demekki değişiyor benimki kan almak için haftaya çağırdı ama ben hastanede verdim bugün

Aslında her sağlık ocağında aynı olması lazım neden böyle farklı farklı oluyorsa anlamadım

Kızlar benim oğlanın yanağı ibiş gibi kızardı dünden beri vücudunda kızarıklık yok ateşide yok alerji mi bu acaba

Tamam.i canım elimde iki numara var ona alıştırmaya çalışayım

Uyku düzenimiz uzun zamandır bozuldu. Gece uykusu yok derin uyumuyor. Diş bu kadar etkiler mi ya gece 2.30 da uyudu uyku pozisyonunu alınca çok ağlıyor
Benim bebenin de çok bozuktu 3 aydır ama şu an zirvede resmen. Vallahi bilmiyorum ama sanırım çıktı çıkacak artık. Bu ağlamaların, huzursuzluk ve uykusuzluğun bir sebebi olmalı, tutunacak bir dalım kalmadı artık. 2 gündür gece 4 civarı krize giren çocuk (ki hiç kalkmıyor sanılmasın o zamana kadar da uyanıp sürekli mızıldanıyor) dün gece boyunca bağırarak ağladı. Sadece omzumda uyumaya çalışıyor yatırdığım an kendini yırtarcasına ağlıyor. O da ben de perişan haldeyiz. Uykusuzluk da üstüne eklenince şu an hala ağlamaya devam ediyor. Şaşırmış durumdayım artık. Allah yardımcımız olsun. İnşallah diştir başka sorun olmasın da.

Anlattığınjz durumu 3 hafta önce birebir yaşadım ve üst yan kesici dişten birisi geldi 9. Ayda çıkması gereken 7. Ayda çıktı,smdi ise ön diş geliyo ama şükür o günkü gibi değil dayanın az daha diş yüzünden olduğunu bilince insan daha rahat ediyo o hafta bende oturup ağlıyordum yetemiyorum çocuğuma uyutmayi bile beceremiyorum oynayamiyirum onunla diye diş yüzünden merak etmeyin çok çok iyi olmasa da geçiyor duzeliyo uykuları

Aynısını az önce eşime söyledim ben çocuğumun derdini bile anlayamıyorum kötü bir anneyim sanırım diye Dişten olduğunu bilsem rahatlayacağım ama her şey çığırından çıkmış durumda, umarım toparlarlar. Hem bir an önce büyüsün istiyorum hem de büyüdükçe içimi bir hüzün kaplıyor

Doktor yorumu önemli ama onlarda ya bize göre öyle ama doktor bakıyor diyor ayına göre normal vs. Biz ilk 40 günlük kan verdiğimizde değerlerinde bayağı yüksekler düşükler vardı e nabız bakınca ama doktor hepsi normal demişti. Başka doktora da görmek belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…