2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Senin bebiş yiyordu sanki yeni mi yememeye başladı canım

2.5 tog aşırı kalın dışarıda kullanılır bişey. Ev de doğalgaz vs varsa 2.5 tog fazla gelir içeri için

Kızlar biz birlikte yattığımız için ince gecelik giydirip bnm ince yorganı ortuyorum üstüne kollar dışarda uyuyo ben üşüyorum o usumuyo galiba bide bana sarılıp uyuyo romantik oğlum yemek konusunda bende yavaş yavaş pankek omlet yapayım diyorum çocuk çorba ve pütürlü şeyler yiyo az haşlanmış havuç salatalık veriyorum onları yiyo blw gecicem sanırım bende

Ben gece uykusuna yatirmadan klimayla odayi serinletiyorum 15 dakika kadar. Gercekten de rahatça daliyor uykuya. Eger serin olmazsa zaten emerken terleyip rahatsiz oluyor ve uyumuyiror
Aynen bende onu keşfettim uyumadan önce camı açıp javalandırıyorum bazen sıcak oluyor açık bırakıyorum dahs rahat uyuyor ama bu ara ayağa kalkmayı öğreniyor sanırım ondan aşırı zor dalıyor saatler sürüyor uykuya geçmesi

Kaç diş çıktı şimdiye kadar canım? Biran önce rahatlıkla çıkarır inşallah
İnşallah hepsi rahat çıkarır dişlerini 3 dişi çıktı ikisi altta biri sol yan kesici ön sol kesici de görünmeye başladı çizgi şeklinde bakalım nasıl gelecek yani üst dişler arasında 2 hafta var wampir diş olmadan yanındaki de çıkmaya başladı inşallah

Bu ay bnim bebeğimden de kan alacaklar maşallah çok güçlendi korkuyorum durmaz diye babası ben girmem sen hallet diyo o da korkuyormus ben nasıl tutucam çocuğu

Gece alt üst değiştirmemi yapıyorsun ben hayatta bulaşamam uykusu kaçar 2 3 saatime mal olur

Nasıl sarılıyor

Ben askılı ve şort ile yattığım için bir miktar serin geliyor, ben bebeğin üstünü örtemediğimden çok rahatsız oluyorum üşüyor mu diye düşünüyorum o yüzden.
Valla bana da serin geliyor 24-25 civarı göstermesine rağmen. Uyku halinden sanırım öyle hissediliyor. Ben de aldım uyku tulumu biraz daha serinlerse ona geçerim artık. İnşallah öyle biraz rahat ederim

Aslında kolsuz zıbın üzerine 1 tog terletmez gibi geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…