2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Neden eksik🙄 ben 2 öğün veriyorum doktor 9. aya kadar öyle olacak dedi 🙄

burnu tıkanıyor aynen ama açıyorum her gün ☹️ ne zaman bitecek acaba bu çile
Bende bazen 2 öğün bazen 3 öğün hatta bazen tek öğün bile olabiliyor. 9. Aya kadar anne sütü öncelikli dediği için doktorlar biraz gevşek davranıyorum galiba bilmiyorum.

Bugün tam olarak aynı durumdayım, hastayım maske ile dolanıyorum biraz uyusa açıp azıcık nefes alacağım. Beşiğin korkuluğuna tutunarak dizlerinin üzerine kalkıyor sürekli. Döndürüp yatağa yatırıyorum çığlık çığlığa ağlayıp yine aynısını yapıyor.
Benim kızım da -ki kendi başına uyuyordu- 1 haftadır bu şekilde. Asla ama asla uyumuyor. Başa döndük sanırım, ben deli çıkacağım en sonunda :)

Burun tıkanmasından da rahat uyuyamıyorlar nebülizatör var mı
Yok canım nasal aspiratör var onla da zor yaptım çekemedim ağzınla pek hangi marka öneriyorsunuz hemen alayım, hasta mi diş mi atak mi şu an çözemedim ben kafası elleri ayakları sıcak ateşi yok görünür diş yok ama beyfendi sürekli kucağımda gezerek uyumak istiyor emerek yanımda yatarak uyuyo dediğim günleri bile mumla arar oldum bende 4. Aydan beri daha kötüye gidiyroun

Eczaneden bi tane alabilirsin ty dan alsan uzun sürede gelir.
Yok canım nasal aspiratör var onla da zor yaptım çekemedim ağzınla pek hangi marka öneriyorsunuz hemen alayım, hasta mi diş mi atak mi şu an çözemedim ben kafası elleri ayakları sıcak ateşi yok görünür diş yok ama beyfendi sürekli kucağımda gezerek uyumak istiyor emerek yanımda yatarak uyuyo dediğim günleri bile mumla arar oldum bende 4. Aydan beri daha kötüye gidiyroun

Benımkı ben gözünün gördüğü yerde olacam benımkı abısıne çok düşkün abıyı gördümü ayrı bır heyecan hareket cıglık hemen ona dönmeye calısmalat sabah okula yolluyorum ufaklık kucakta benım kendı dısarı çıkacak sandı heyecnkandı oğlanı ugurladık okula kapattım kapıyı bastı çığlığı aglamayı bugün de bunu yasadım

Benımkı ben gözünün gördüğü yerde olacam benımkı abısıne çok düşkün abıyı gördümü ayrı bır heyecan hareket cıglık hemen ona dönmeye calısmalat sabah okula yolluyorum ufaklık kucakta benım kendı dısarı çıkacak sandı heyecnkandı oğlanı ugurladık okula kapattım kapıyı bastı çığlığı aglamayı bugün de bunu yasadım
Artık herşeyi biliyorlar 🥰

Bnm bebe sanırım gündüzleri 2 uykuya düştü arada 3 uyku yapiyo ama genelde 2 uyku yapiyo son 2 haftadır gözlemliyorum 3 saat olmadan uykusu geliyo götürüyorum yatırıyorum yarım saatte uyaniyo ama ağlayarak aynen geri uyutuyorum 1 saat uyuyo ama 2 kere uyuyo böyle geceleri gene aynı saat başı yokluyo beni. Destekler kesilmeden uzun uyku yok bize onu anladım🥲
Aynı durumdayız. Benim bebeğim de gündüzleri 2 uykuya düştü. Ağlayarak uyanıyor hemen, geceleri nerdeyse saat başı uyanıyor. Acımmıştır diye mama da veriyorum 2 3 seferdir çişi taşıyor bezinden. Akşamları genelde arabayla gezerek uyutuyoruz çok direniyor uykuya. Geçen gece uyandı uyutamadık arabayla çıktık yine gecenin yarısı. Uyanınca illa bir destek bekliyor. Israrla ayağımda sallamıyorum. Ama uykusuzluk yoruyor

Benimki dedesine yapıyor 😅 dedesi her sabah gezdirir. Gün içinde de gezdiriyor. Dedesi gelince ııı ııı dedesine bakarak bağırıyor. Almazsa kıyamet kopuyor 🤣 Dedesi kucağına alınca da arkadan gülüyor bize 😅

X