2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben hafta da bir yapıyorum hala yoğurt konusunu düzene koyamadım dün süt aldım yapamadım dğn yemedi o yüzden yoğurt küçğk kavanozlarım vsr her gün bit tanesini açıyorum 4 5 gün veriyorum sonra yine yapıyorum ama genelde böyle aksıyor işte aslında 4 günde bir yapsam ideal
Aynen keşke öyle yapsak bende hafta da bir yapıyorum kısa süreli yapamıyorum

Ben bugün mercimek bulgur pırınc tavuk suyu haslarım smothe gecırdım verdım bıraz kımyon kattım gaz yapmadın dıye ne yedırecegımı sasırdım ıyıce yoğurt ısı bende yapamamfım tutmadım

Ayyyy ben kurbandan berı kaynanayı kaynı kımseyı sokmuyorum ya gıtmıykrum da kaynana fenalasmıs hastanelık olmuş hıc inanmıyorum görünce aramıs benımkını sırayla bakalım bu tek basına yapamaz artık dıye sıze gelsin benımkıde nadıl olduysa sıraya köyün sız bırer ay bır bakın sonra gelsın bana demıs hem küsler nasıl olacak drmıs annen gurur yapmasın artık demıs bızde gelın olduk basına buyruk lük yapmadın senın kıde drmıs esımde bagırmıs düzgün konuş dıye hayrettt

Ayyyy ben kurbandan berı kaynanayı kaynı kımseyı sokmuyorum ya gıtmıykrum da kaynana fenalasmıs hastanelık olmuş hıc inanmıyorum görünce aramıs benımkını sırayla bakalım bu tek basına yapamaz artık dıye sıze gelsin benımkıde nadıl olduysa sıraya köyün sız bırer ay bır bakın sonra gelsın bana demıs hem küsler nasıl olacak drmıs annen gurur yapmasın artık demıs bızde gelın olduk basına buyruk lük yapmadın senın kıde drmıs esımde bagırmıs düzgün konuş dıye hayrettt
Artık savunuyor seni maşallah. Darısı benimkinin başına 😂 gerçi sen bu duruma 15 yılda geldin galiba ben beni savunmasını 15 yıl bekleyemem galiba

Kızlar hangi nebulazator öneriyorsunuz malum önümüz kış ben almamıştım burun tıkanıklığı bu kadar zorlayacaksa alayım ise yarıyor mu gerçekten
Omron kullaniyorum ben bebise kullanmadim ama hamileyken almistim hasta olunca esimde bende kullandik
Ben ne kadar yerse o kadar veriyorum bazen oynuyo daliyo arada yine veriyorum yiyo falan değişik, en geç yarım saat içinde yerde yiyo yemezse yedirmeye zorlamıyorum labne yumurta sarısı tuzsuz zeytin şimdilik kahvaltı bu avakadoyu bekliyorum olgunlassin onu denicem
Ben de hep yumurta labne veya lor +avokadoyu karistirip veriyorum
Ben yarım ile tam arası veriyorum ama neredeyse tama yakın diyebilirim. Labne ile karıştırarak veriyorum. Yanında bir de meyve, bazen az yoğurt ya da bebe bisküvisi ekliyorum. Her gün yumurta oluyor mutlaka. Eğer yumurtam yoksa ya da bazen kokusu tuhaf gelirse yerine avokado veriyorum. Üzerine karadut özü ekleyerek biraz tatlandırıyorum. Akşam da çorba ve yoğurt yiyor.
Ben karistiriyorum cok severek yiyor da hep ceyrek verdim daha cok.yapsam yiyecek o yuzden merak ettim😊
Benim bebeğim yumurtaya da alerjisi var. Hem süt hem yumurta. Ek gıda hiç güzel geçmiyor :KK43:(
Ahh umarim geçer doktor ne diyor bu konuda
Ben uzun zamandır hepsini veriyorum bazen yiyor bazen yemiyor ama hep hepsi olacak şekilde hazırlıyorum . Haftada 5 gün kesin yumurta veriyorum
👍🏻
Kızlar bebeğinize yaptığınız yoğurdu kaç gün de bir yeniliyorsunuz? Kaç gün yediriyorsunuz
Genelde 4 5 günde 1
Avakado olgunlaşmamıştı geçen burda haşladım diyince bende başladım ya tadı inanılmaz kötü oldu neden anlamadım 😂🤢
sofra bezine avokadoyu +yanına 1 elma varsa koy 2 3 güne olgunlasiyor. Baktin hala sert kabugunu soy dilimle ve blend et limon+zeytinyagi, tuz isteğe göre sarimsak, karabiber mük oluyor👌🏻(bunu bebege vermiyorum blend ettigim icin kendimiz yiyoruz)avokado canavariyim en guzel böyle ekmege sur ye🤣

X