2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizim de geceler sürekli yapışık geçmeye başladı benden ayrı asla yatmıyor kötü durumdayım ortada diş de yok ☹️
Aynı biz bizde öyleyiz ya ortamıza alıyoruz bütün gece yapışıyor bana babasınınntarafına koyuyorum döne döne yanıma geliyor en sın yataktan düşücez beraber

Aynı biz bizde öyleyiz ya ortamıza alıyoruz bütün gece yapışıyor bana babasınınntarafına koyuyorum döne döne yanıma geliyor en sın yataktan düşücez beraber
Ya bunun nedeni ne diş çıkarmıyor şu an deliricem artık az kaldı. Ne zaman geçecek bu. Doktoru da hiçbiişey demiyor

Bunsaate kadar bir kere uyudu şuan o kadae uykusu var ki gözleri kapanıyor ama uyumuyor dönüp duruyor
Bir yerlere tutunup kalkmaya çalışıyor kalkamıyo sanırım ondan uyuyamıyor geceleri de birden kalkmaya çalışıyor kalkamıyor uyanıyor öyle uykudna bu gece yatağını aşağıya indiricem bebeklere hiç güven olmaz çok hızlı öğreniyorlar
Bugün tam olarak aynı durumdayım, hastayım maske ile dolanıyorum biraz uyusa açıp azıcık nefes alacağım. Beşiğin korkuluğuna tutunarak dizlerinin üzerine kalkıyor sürekli. Döndürüp yatağa yatırıyorum çığlık çığlığa ağlayıp yine aynısını yapıyor.

Bugün tam olarak aynı durumdayım, hastayım maske ile dolanıyorum biraz uyusa açıp azıcık nefes alacağım. Beşiğin korkuluğuna tutunarak dizlerinin üzerine kalkıyor sürekli. Döndürüp yatağa yatırıyorum çığlık çığlığa ağlayıp yine aynısını yapıyor.
Benimkide ona doğru gidiyor daha ayağa kalkanadan böyleyse kalkınca ne olacak bakalım

Daha ayağa kalkmıyor bırak emeklemıyor örümceğe koyuyorum gerı gerı gıdıyır yere koyıyorym dönerek gıdıyor yada gerı gerı sürünme her ısı ters diş ye yok daha

Öksürük yok ıstahsızlık yok halsızşık yok ateş yok sırf hırlıyor dıye gıttım bu nasıl astım bronsıt bılmem ölçüm yaptı cıger temiz cıgerlerde gerekkı hava var baslangıcı MÖ dıyorum bronsıtın başlangıcı olmaz diyor benım bıldıgım bronsıtte çocuk durma öksürükten oturduğum yerden atlayacaktım adama hava verdıler hastanede cocukmıyıce delırdı kalabalıktan bıde acıl servıse aldılar dıyorum sıkıntılı mı sıkıntılı durum olsa eve yollamak dıyor mallar hep benı buluyor ya

Benim ek gıda eksik kalıyor o zaman ya ben bi kahvaltı veriyorum öğlen yoğurt ve meyve akşam çorba

Öksürük yok ıstahsızlık yok halsızşık yok ateş yok sırf hırlıyor dıye gıttım bu nasıl astım bronsıt bılmem ölçüm yaptı cıger temiz cıgerlerde gerekkı hava var baslangıcı MÖ dıyorum bronsıtın başlangıcı olmaz diyor benım bıldıgım bronsıtte çocuk durma öksürükten oturduğum yerden atlayacaktım adama hava verdıler hastanede cocukmıyıce delırdı kalabalıktan bıde acıl servıse aldılar dıyorum sıkıntılı mı sıkıntılı durum olsa eve yollamak dıyor mallar hep benı buluyor ya
Çok geçmiş olsun canım

Benim ek gıda eksik kalıyor o zaman ya ben bi kahvaltı veriyorum öğlen yoğurt ve meyve akşam çorba
Neden eksik🙄 ben 2 öğün veriyorum doktor 9. aya kadar öyle olacak dedi 🙄
Şu an aynı durumdayız canım diş yok üst tarafta burnu haftf tıkanık gibi kafası sıcak ateşi yok off off
burnu tıkanıyor aynen ama açıyorum her gün ☹️ ne zaman bitecek acaba bu çile

Nasıl yaa 😓 şaka deyin nolur ne atağı ne nesi bu böyle iki gündür bende çok kötüyüm nasıl geciyo neden oluyor 😓😥😥
Yazmıştım buraya da bizim atak haftasında görünüyordu denk mi geldi bilmiyorum çok zor uyuyordu ağlayarak geceleri kalkıyordu gündüz de zorla uyutuyordum. Şimdi biraz düzeldi 6 gün sonra 8 aylık olacaz inşallah

X