2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Acaba erkek çocukları mı öyle 😂 merak ediyorum kız anneleri de yazsın hareketli hiç durmayan kız bebek de var mı

Benim kızım da aşırı hareketli. 4 torun, 3 torun çocuğu gören anneannem her görüntülü konuşmamızda şoka giriyor, hiçbiriniz böyle hareketli değildiniz diyor. Şimdi bir de emeklemeye başladı, gerçek koşuşturmam yeni başlıyor gibi hissediyorum😅

A Alliswell23 canım hakkında hayırlısı olsun canım 😘
Kızlar geçen A101 den kutu aldım 50 TL ye bebenin oyuncaklarını bitmiöıslak mendil kutusunu, oynadığı ıvır zıvır ne varsa koydum içine...
Oturttum benimkini dolu kutuyuda önüne yan yatırdım, kendi içinde almaya çalışa çalışa oynadı baya... Fikir olsun sizede

A Alliswell23 canım hakkında hayırlısı olsun canım 😘
Kızlar geçen A101 den kutu aldım 50 TL ye bebenin oyuncaklarını bitmiöıslak mendil kutusunu, oynadığı ıvır zıvır ne varsa koydum içine...
Oturttum benimkini dolu kutuyuda önüne yan yatırdım, kendi içinde almaya çalışa çalışa oynadı baya... Fikir olsun sizede
Ben de mutfaktaki küçük ahsap kasiklar var onlari veriyorum diş kasiyor ahsap sapli silikon spatula vs onlarla oynamayi seviyor.

Biberonla en son kefir vermeye çalıştım geçen gün gene almadı
Benim kız da ne emzik ne biberon asla almıyor, emziği geçtim artık biberon için çok zorladım benimki de kefiri çok sever onu bile içmedi biberondan, ama bardaktan hevesle içiyor onunla deneyebilirsin. Suyu da yeni yeni munchkinden (pipetli) içmeye başladı ama bardaktan daha iyi içiyor tabi

Benim kız da ne emzik ne biberon asla almıyor, emziği geçtim artık biberon için çok zorladım benimki de kefiri çok sever onu bile içmedi biberondan, ama bardaktan hevesle içiyor onunla deneyebilirsin. Suyu da yeni yeni munchkinden (pipetli) içmeye başladı ama bardaktan daha iyi içiyor tabi
Aynen valla. Ben kefiri biberonla denedim içmedi pipetli bardak aldım bide onla deneyim

Biri beni çağırırsa gidiyorum ama oğlum doğdu doğalı hep erken kalkıyorum gittiğim yerden çünkü uzun uykusu gelince aşırı ağlıyor bende birini çağırmak istemiyorum ses oluyor oğlum uyanıyor bakakım bu gece nasıl olacak şuan yeni uyuttum yanındayım dalmasınu bekliyorum sonra bende içeri gidicem

X