2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bence hiç bişey eskisi gibi olmaz yani bende öyle olacak ben özellikle eşime çok öfkeliyim hiç affedemiyorum onu lohusalığımda ve sonrasında bana yaşattıklarını hazmedemiyorum aklımdan çıkmıyor. Anneme kızıyorum ama o süreçte ve hala bi tek annem bana destek oldu. Bilmiyorum şuan sanki annem de bişeyleri zorla yapıyor gibi geliyor belki ben alınganım yada. Gerçekten bu saat oldu ne yemek yedim ne oturabildim eskiden biri deseydi bebeğim uyumuyor hiç bişey yapamıyorum diye abartıyor derdim ama gerçekmiş. Ben hamileyken ve lohusalığım da çok ağladım bence benim bebeğim de bu enerjiden dolayı böyle mızmız huysuz. Zaten kolik bir bebekti. Sonra düzeldi çok şükür dedim bu sefer de hiç durmuyor uyumuyor ağlamasa gene razıyım ama ağlayınca sürekli ayakta gezdirmek zorunda kalıyorum pert oluyorum. Saçının telini dünyalara değişmem bazen böyle konuşunca kendime kızıyorum şikayet ediyorsun etme diyorum ama gerçekten dayanamıyorum bazen. 4 kere uyuttum yerine koydum uyandı yemek bile yememişim en son saçlarımı yolacaktım. Çocuğa belli etmiyorum gülümsüyorum ama kafayı yememek elde değil

Annen kaç yaşında? Biraz gitsen mi sana da değişiklik olmaz mı ? Hem eşinden de biraz uzaklaşırsın belki biraz iyi gelir sana da

Kizlar kabız yapmayan demir ilacı temiz içerik kullanan anneler hangi markayı kaç damla olarak kullanıyorsunuz bilgi verirmisiniz. Çok sevinirim
Ocean normalde temiz içerikli kabız yapmıyor dediler ama bizde kabız yapıyo sürekli. Bitince değiştiricem. Doktor kilo başına 2 damla dedi ama ben tek damla kullanıyorum yani 6 kiloysa 12 damla gibi.

Bugün keçi sütünden yoğurt yaptım onu verdim kaşığı yutacaktı bende kaşığı yoğurda batırdım verdim kendi yedi

Son düzenleme:
Kizlar kabız yapmayan demir ilacı temiz içerik kullanan anneler hangi markayı kaç damla olarak kullanıyorsunuz bilgi verirmisiniz. Çok sevinirim
Bestiron bestiron bestiron

Ne kaka rengi ne yapısı ne miktari değişmedi. Haftalardır söylüyorum kimse beni dinlemiyor

Saldırıyor ve eline almasa bile her yerimiz saçına kadar yemek oluyor mutfak halım şimdiden battı zaten kabullendim pislenmeyi çatalla eziyorum

Oioi nin kapağı var açılıyor aynı şekilde bende o var

Kizlar iki gündür dikkatimi birşey çekti. Normalde sadece gece uyuyunca ve gündüz düzgün beslenince göğüsum doluyor. Ama bu iki gündüz dışarı cikiyorum yürüyüş yapıyorum. Yine beslenmeye dikkat ederek enteresan şekilde göğüsum doluyor. Ve uzun aradan sonra ilk defa gece dışında oglumi iki göğüs olarak emzirdim. Sanırım ciddi o kaygının dışına çıktığım için psikolojikrahatliginda etkisi oldu sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…