2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Geceleri çok ses et sürekli uyandır biraz huzursuzluk çıkar istemez 😁😁😁 ben ilk aylar geceleri ağlıyordum ya eşim kalkmıyordu çol kötü hissediyordum onun bebeğe alışması daha uzun sürdü artık devamlı uyanıyor uykusu benimki kadar olmasa iyice hafifledi o yüzden aynı döngüye girmek onu aşırı korkutuyor bende biraz daha salmışlık var artık😁
Kocama göre onun burnundan getiriyorum daha ne yapabilirim bilmiyorum 🤣

Kızlar geçen ay ilk kez adet oldum 6 gün sürüyordu eskiden yine öyle sürdü şimdi 3 gün gecikti eşim korkudan ödü patlıyor 😁😁 beniö bebe mızmız ya biraz geceleri de uyumuyor 2. Çocuk istemiyprdu zaten oğlum olduktan sonra kesin istememeye başladı 😁😁
Kız senin adam akıllı birinci çocuğun zorluğunu görünce istemiyor işte benimki ona rağmen istiyor her gecikme de inşallah hamilesin diyor 😂 bide benim çocukta seninki gibi ikinci çocuğa tövbe ettiren cinsten

Kız senin adam akıllı birinci çocuğun zorluğunu görünce istemiyor işte benimki ona rağmen istiyor her gecikme de inşallah hamilesin diyor 😂 bide benim çocukta seninki gibi ikinci çocuğa tövbe ettiren cinsten
Biri yaramaz olursa biri sakin oluyor genelde biz en zoru yaşadık gibi hissediyoruz belki sonraki rahat gelir 😁😁 hoş bende istemiyorum ama ileride bakalım 😁😁 kız kıyafetleri bile kimseye vermedim duruyor her şeyi hem kıyamıyorum hemde belki ileride diyorum 😁

Biri yaramaz olursa biri sakin oluyor genelde biz en zoru yaşadık gibi hissediyoruz belki sonraki rahat gelir 😁😁 hoş bende istemiyorum ama ileride bakalım 😁😁 kız kıyafetleri bile kimseye vermedim duruyor her şeyi hem kıyamıyorum hemde belki ileride diyorum 😁
Bende kimseye vermem valla 😂 bi çoğunu giydiremedim bile duruyor öyle diğerine ayırıyorum ama şimdi değil 😂
Bence de biz en zorunu yaşadık ama ben diğeri de yaramaz olur diye pek umutlanamıyorum 😂

X