2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar tadım yaptırırken bebek saldırıyor mu kaşığa sizde ? Eline verdim kaşığa yicegi şeyi.agzına götürüyor direkt ama he eğer o kadar battı ki en son burnunun içi yemek olmuş.Nasıl ilerliyorsunuz ? Bir de çatalla mı esiyorsunuz püre mi

Kızlar o kadar doluyum ki. İnsan gerçekten doğumdan sonra bir çok kişiyi aslında yeni tanıyormuş. Zaten başta eşim beni şoka uğrattı. En büyük darbeyi ondan yedim. Hala da düzelmiş değilim öfkem çok fazla ona karşı asla affedemiyorum.
Annem hep destek oldu bana yardımcı oldu Allah var yukarda ama her destek olmasında bi eleştiri laf sokma ki annem öyle bir insan değil aslına bakarsanız ama yoruluyorum desem herkes çocuk bakıyor iyiki bir çocuk bakıyorsun oluyor bi tut dinleneyim desem sende çocuğu ancak atıyorsun diyor. Bazen evimde iş oluyor çağırıyorum gel bak çocuğa diye hep bir bahane buluyor aslında çocuğumu çok seviyor benide çok sever ama ne bilim ya gerçekten ben mi çok kırılıyorum insanlara anlamıyorum. Bugün çağırdım gel evi temizleyim evde de bişey yok alışveriş yapayım dedim bahaneler dizdi sanki gelmek istemiyor zorla çağırıyorum gibi hissediyorum. Hayır küsüp tripte atamıyorum trip atsam kimden destek isticem. Allah insanı annesine bile muhtaç etmesin gerçekten. Başka zaman olsa kırıldığım şeylerde küserim yüzlerine bakmam şuan onu yapamamak bile bana koyuyor çünkü mecburum çocuğum durmuyor yemek bile yiyemiyorum eşim işte. Mecburum çağırıyorum işte.
İçimi dökmek istedim :KK43:
Kıyamam sana ya bılmıyorum belkı anneler gördüklerini yapıyorlar anneme erken doğum rıskım var gel 21 subattı 15 e celıldı 15 önde 9 cekıldı derken bebek 1 şubat ta alındı anne 9 şubat doğum tarihi dedı doktor gek dedim kadın bana 7 sınde gelırım dedı len bu kadının ısı var mı yok mu zaten sıkıntılı bır gebelıktı hep erken gelecek tı brllıydı tek basıma yaptım herseyımı kıslık hazırlığımı bebek üstü bası yıka utule derken yoktu doğumdan bır gün sonra geldı büyük oğlumu evde koyup gittim eller gıttı yanına evıne götürdü yatırmaya neler neler var bende sırtımı donemıyırum işte her gün arıyorum edıyırum ama aslında agırdan almak lazım bırak o gelsın gel deyınce gıdıyorum sonra hevesı gevıyor baban sıkıldı demeye baslıyor sımdıye benım Ankara'da olmam lazımdı gitmedim ne zaman gelcen dıyor 2 bebekler gelemem dedım ozledıysen gel dedım gelmez sanmıyorum

Meslektaşmışız 🫠 ben 5li hışır kitaplarla basladim hayvanlar yiyecekler sayilar sekiller vs var hem gösterip basit kaliplarla ne oldugundan bahsediyorum. Spotifydan liste olusturdum Ingilizce sarkilar dinleyip söylüyoruz. Sarki vücudumuzla ilgiliyse mesela bir yandan da gösteriyorum eli kolu burnunu vs. Simdilik 15 dkyi gecmiyor yaptiklarim. Bilingual olsun isterdim ama bunu hakkiyla yapmak cok zor. Yalniz bakiyorum eşim de cogunluk evde olsa keisnlikle denerdim. Malesef günün 2 -3 saati ancak görebiliyor bebegi
Ne kadar çok meslektaşmışız grupta.. Bn de öğretmenim ama matematik..

Kızlar tadım yaptırırken bebek saldırıyor mu kaşığa sizde ? Eline verdim kaşığa yicegi şeyi.agzına götürüyor direkt ama he eğer o kadar battı ki en son burnunun içi yemek olmuş.Nasıl ilerliyorsunuz ? Bir de çatalla mı esiyorsunuz püre mi
Bn onun eline başka bi kaşık veriyorum kendi elindeki kaşığı ağzına götürüyo.. Hiç olmazsa biraz oyalıyo onu

Kuzum ben şeftaliyi cam rende yapıp süzgeçten geçirdim. İçinde lifleri olduğu için 1 şeftali yarım çay bardağı ancak çıktı bilgi olsun istedim 🥰 kabagida çatalla ezdim süzgeçten geçirdim sonra çatalla ezerim 1 ay sonra çünkü şimdi yutma çiğneme refleksini geliştiriyorlar bence.

Wee baby meyve süzgeci aldım bende. Çok kullanışlı çok güzel. Oioi markanın kapağı yok bu kavanoz kapağı gibi hem de kapaklı kizlar. Geldiğim gibi içine kız koydum azıcık çok sevdi kesinlikle tavsiye ederim güvenilir.

Wee baby meyve süzgeci aldım bende. Çok kullanışlı çok güzel. Oioi markanın kapağı yok bu kavanoz kapağı gibi hem de kapaklı kizlar. Geldiğim gibi içine kız koydum azıcık çok sevdi kesinlikle tavsiye ederim güvenilir.
Bundan değil mi R Rainbow12 ☺️

Eklentiler

• 8FD6434D-AF22-4D49-8607-37A8BBAAA2A8.jpeg
    8FD6434D-AF22-4D49-8607-37A8BBAAA2A8.jpeg
    12,2 KB · Görüntüleme: 18
Kizlar kabız yapmayan demir ilacı temiz içerik kullanan anneler hangi markayı kaç damla olarak kullanıyorsunuz bilgi verirmisiniz. Çok sevinirim

X