2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Değişik tövbe tövbe

Fizikten kimyadan anlamam yani bilimsel bi aciklamam yok fakat havadaki elektrik yükünden olduğunu düşünüyorum. Hatta evde saksı çiçeği varsa onunla oynayın birazcık elektriginizj çeksin. Hatta toprağı küvete koy bebeğin de bassın birazcık alir heralde o elektirigi de

Stresten uzaklasiyorsun ve güneş aliyorsun ondandir

Dün burdada gittin geldi yağmur fırtıns ıklım değişiyor ıyıce bebeği emzık almayan anneler mamajo yu deneyin ben her marka denedım alıyordu ama 3 dk sonra tü kuruyordu sonra mamajo ortodontık emzık mıs damak yapısıma göre bunu emıyor hatta agzından zorla çekiyoruz dıgerlerı işkence gıbı tükürüyoedu emzik siz uyumuyor mama çocuğu 6 18 ay aldım ıyı kızlar

Kızlar günaydın market günlük süt ile yapılan yoğurt (maya activia kullandım) biraz cıvık ve sünen cinsten oluyor.agüvenebileceğiniz bir çiftlik jersey sütü bulabilirseniz taş gibi oluyor yoğurt.kaynatıp dolapta ağzı kapalı bir şekilde bekletirseniz de çok fazla miktarda kaymak çıkıyor.Bebegime de jersey sütten mayaladım bu kez yoğurt gibi yoğurt diyorum

6 aylık olucaz bu saatten sonra tutar mı bilmiyorum keşke emzik tutsaydı çok istedim tutmasını ama tutmadı

Canım saçma gelecek biliyorum ama balkondaki kiler gibi dolap çok sıcak bozulur diye korkuyorum buz dolabında hiçbir şekilde yer olmuyor.Odası serin odada kendi dolabına koyacağım hem serin hem karanlık
Benimde buzdolabında yer yok bende yapsam nereye koyacam diye düşünüyorum

Bizim de
Allah korusun geçmiş olsuuuunn
kızlar teşekkür ederim hepinize

Bende öyle düşündüm canım aynen binanın tüm zilleri çalmış bu arada

Kızlar bişey soracağım ya ben şu kiwinin buharda pişirme makinesini aldım ama temizlerken su haznesine sirke koydum temizlensin diye şimdi hep kokusu çıkıyor çocuğun yiyeceklerine sinecek nasıl gider ya bu koku. Yıkanacak bişey de değil ki çıkarıp yıkayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…