2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benimki de ilk 2 ay kalabalık ortamda TV de uyudu hep sonra bi daha ses istemedi çıt sesine uyanıyor inan terlik giymiyorum evin içinde terlik sesine bile uyanıyor

Kızlar bugün kontrol vardı sağlık ocağında hemde rota virüs aşısı vardı aşıyı olduk ama kilo boy bakmasınlar bu 5. Ay durağan dönem bakmıyoruz dediler bana aşırı saçma geldi ama hastane randevum vardı uğraşmak istemedim bir de kendi hemşirem yoktu başla hemşire baktı uğraşmak mı istemedi yoksa gerçekren böyle bişey mi var ya ilk kez duydum

Bende ilk kez duydum sen bakmak istiyorum deseydin bakmaz mıydı acaba

Yabancılaşma başlamadı henüz. Ama benim negatif bulduğum insanları hissediyor görünce başlıyor ağlamaya. Ama ilk defa gördüğü insanlar gulumsediginde gülümseyerek karşılık veriyor insallah böyle devam eder

Benim kıza baktılar bugün biz de rota olduk ama çok az kilo almış.. Bu ay sadece 400 gram almış 6500 olmuş kilosu boyu da 63 olmuş 3 cm atmış.. Çok üzüldüm kilo almamasına çünkü yemesinde eksilme yoktu

Geçen ay sütten dolayı yine ateşim çıkmıştı genel cerrahide gittim ultrason verdi bugün ultrsona girdim sağ memede 4.5 mm kist varmış böyle bir durum yaşayan var rmı
Ben de doğum sonrası check-up'a girmiştim doğum yaptığım hastanede mini check-up hakkım vardı her şeye bakıldı doğum sonrası bu tarz şeyler olabiliyormuş o yüzden check-up olmasa bile meme ultrasonu kan tahlilleri falan mutlaka baktırmak gerekiyormuş şükür benim sonuçlarım temiz geldi doktor bir şey önerdi mi size geçmiş olsun bu arada

Benim de sevmediğim insanları hissetse de onların kucağına gitmekten rahatsız olsa keşke kaynanamla kayınpederimi bayağı bir seviyor gibi şu an için her şeylerine gülüyor maşallah

5. Ay durağan dönem dedi ama ondan az almış olabilir bize bakmadı bile ayrıca 400 gram az mı ya geçen ay benim oğlumda 500 gram almıştı gayet iyi dedi bana

Sadece ultrasonu çeken doktor takip edilmeli dedi ama genel cerrahiye gidicem bir daha

İnşallah öyle devam eder canım bizim ki baya ağlıyor tanımadığı biri olunca. Çok dışarı çıkarmadım acaba ondan dolayı mı

Maşallah canım üzülme 400 gram normal 4. Aydan sonra kilo alımı yavaşlıyor zaten. 400 gramda az değil. Bizim ki çok yavaş 100 200 gram almaya başladı 2 aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…