2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Benım oğlan benım babama benzıyor ozellıkle alnı ve cıkıklıgı hıc herıf tarafıyls ılgısı yok ama büyük oğlan babasının kopyası ama benım öküzden güzel

Yınede almıs ya beslenrmryıp kg kaybı olsa boyunda uzamıs

Kzılar selam bebeğim 4 ay 9 günlük geçen haftasonu sünnet ettirdik hatta sormuşrum gruptan size napayım diye :)) ettirmeyenler varmıdır bilmiyorum ama detaylı yazayım dedim lokal yaptılar anesteziyi 4 kez iğne oldu bölgeyi uyuşturmak için,yarım saat sürdü içerde sünnet kesilmesi değilde dikiş biraz zaman aldı bence ağrı acı hissetmiyo olmasına rağmen çok ağladık içli içli bi ara dili boğazjna kaçcak sandım ilaç etki etmedimi dedim ama etmiştir illaki 4 tüp iğne uyuşturuldu sonra baya bi sarmışlar ipne ucu kadar çiş yeri dışında heryer bandajlıydı 4 saatte bir ağrılesici verdim ama iki gün full agladı uyandıkça gecede çokzordu saat başı aglaya aglaya uyanıyodu söyleniuıdu bi ara ağrısından emmek istemedi filan çok şükür iki günden sonra sargıları alındı pansumanı yapıldı sünnet külodu almıştım giydirmeyin dediler hatta evde bezlide kapalı durmasın bol bol havalandırın çabuk iyikeşir nemli kalmasın dediler aklınızda olsun , altını açtığımda ağlamıyordu onunda hoşuna gitti sanırım :) şimdi okadar ağlamıyor iyileşmeye başladı sanırım:) Ama genede sünnet zormuş lokalde bebekte bileydim yenidoğan döneminde yaptırırıdım çok canı yandı içli içli ömrümden ömür gitti haftaya kontroller sonrası iki hafta15-20 günde tammaen iyileşir dedi doktor çok şükür bunuda atlattıkk 4.ay atak haftasoyla birleştiğindem de böyle hassas olabilir diyorum ama bilmiyorum herkesin böle zor mu geçti

Ayyyy bunu duydum ya ben kıyamam

Çok geçmiş olsun canım bende de sürekli ateş oluyor belime vuruyor hatta acaba öyle bişey mi
Yok bu süt birikmesinden kaynaklı ya tam emmiyor ya da fazla süt oluyor ondan birikincr kanallar tıkanıp süt birikiyor oda enfeksiyona dönüşüyor crp değeri yükseliyor yani sonra ateş işte daha önce sol memede oldu antibiyotik kullandım emziremedim doğru düzgün nu sefer kullanmadım kendi kendine emzirerek gitti

Merhaba, bebeğim demir damlasını verince kusuyor çok tiksindi ne yapmak lazım acaba
Tadını sevmeyen bebeklere dilin orta kısmınamı arka gerisine doğrumu vermek lazımmjş ilaçlaeı öle birşey diyorlardı tadı almadıkladı için direk yemek borusuna gittiğinden yutuyorlaemış tükürme filan olmadan onu bi dr unuza sorun isterseniz daha iyi bilir

Ya her şeyi yuttuktan sonra bile artık tadı ağzına mı geliyor bilmiyorum sürekli kusuyor

Benımkıde çıkarıyor ben mamaya karıstıyorum dıger türkü tükürüyor

yenidoğan döneminde biz ısrarla sorduk yaptırmayın dediler tekrarı gerekebilirmiş bizde yakında yaptırmayı planlıyoruz bakalım nerede kaça yaptırdınız acaba geçmiş olsun

İnşallah geçer canım ne yapmak lazımmış doktor ne dedi

Hayırlı olsun aynı zamanda geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım bnmki de aynen boyle zor geçmişti bende uzun uzun yazmıştım ama smdi cok şükür oğlum da iyi biz de iyiyiz çünkü en çok bize travma oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…