2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
1 ay sonra kısmetse zorluk çıkartamazlardı yasal hakkın. En kötü mobbing yaparlardı 1-2 ay kıçları soğuyunca bırakırlardı onu da. Hepsi aynı çünkü

Pers günü laf açıldı bu büyüklerin laf söylemesine. Dedim yıllarca açık kapalı laf söylediler duymazdan geldim sana da duyurmadim. Ama dedim kızıma biri şakayla karışık bile binsey söylerse altta kalmam büyük demem susmam arkadan arkaya laf gelirse soylediklerimle ilgili felan şaşırma kızıma biri bi sey derse karşıma durma dedim. Kimin ne olduğunu bildiğinden şükür tamm dedi. Ben sırf benden yıllar önce doğdu diye bazı şeyleri alttan alamıyorum kusura baksınlar. Onlar büyükse edebi saygıyı kimle nasıl konuşacağını bizden daha iyi bilmeleri gerekli. Bi annenin 10 yavrusu olsun hepsi ayrı kıymetlidir. Ki ben aşırı zorluklarla geldim şu güne şu dakikaya. Kimsenin egosunu da tribini de lafını da çekemem. Eşimin yengesi var. Bi gün pazarda karsilastik o sırada kiz arabasında uyuyodu. Örtüyü kaldırırken sessizce uyuyo dedim. Ona rağmen örtüyü kaldırdı ve gördü uyuduğunu ayaklarından tutup oyyy uyuyo mu bu kiiiiz dedi salladı kızı. Elini tutup çektim napiyosun sen uyuyan çocuğa böyle mi yapılır dedim. Amaan deyip kafa çevirip döndü gitti. O günden beri kızın yüzüne bakmıyo. Çokta umurumda sanki haspam..

Bunlarda karı lafına gitmem düşüncesi var galiba ama dediğin gibide bi şekilde bizim dediğimize geliyo. Su ataerkil düşünce hangi kuşakta kırılacak acaba.

E muhteşem bi sey yapmışsın sen

Dün bi rahatsızlığı mı vardı bilmiyorum sabah 8 buçukta kalktı öğlen 1 saat 18 dk kadar uyudu genel olarak durgun sakindi ve gerçekten dün çok kolay geldi bana bu bile o kadar fark ettirdi.

Yani gerçekren seviyor olsalar böyke yapmazlar ne düşünüyorlar biliyor musun o bebek uyanırsa uyansın nasılsa benim bebeğim değil ağlasada zırlasada annesi susturacak ben sever geçerim böyle benciller bence

Kızlar ben yine sütümün kesilmesine takıp süt artırma kampına katıldım.hem ilaç takviye hem işte gıda tarifleri falan.Bebegim günde iki kez emiyordu onu da meme reddiyle bıraktı bir haftadır kesinlikle emmiyor.Sagımda sütüm çıkmıyor artık.Sorun şu kampta yapmam gereken sütüm olmadığı için saat başı sağım yapmak.10 dk 10 dk ve bu benim için o kadar zor ki.Artsa dahi bu şekilde sürekli sağıma devam edemem muhtemelen saat başı sagım demek benim hiçbir şey yapamamam demek.Bilmiyorum bir hafta kadar deneyeceğim bakalım meme reddini ve su süt olmamasını aşabilecek miyiz bakalım

İnşallah faydasını görürsün bebeğini doyuracak sütün olur, fazla gazla sütün olsun diyemiyorum 2 kere süt fazlalığından ateşim çıktı mastit olacaktım şimdide benim de sütüm azaldı çok ilginç bişey emzirmek

Bebeğim yine ağladı o ağladıkça ben sinirlendim bu aralar sinirlerim tavan yine evde kimse olmayınca susturmak çoknzor oluyor zorda olsa aldım dışarı çıktım dışarıda uyudu mama yapmıştım içemeden uyudu uyanınca versem onu bişey olur mu acaba dışarı sıcaklığında sıcak deği artık

Yapıldıktan sonra 2 saat içinde tüketmek gerekiyormuş.
Diş ağrısı mı başladı acaba bu ara bebiklerde ya bizimki de öyle ağlama başladimi susmuyor

İnsallah sütun gelir o kadar uğraşmazsın bebeğin de vazgeçer meme reddinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…