💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim doktor Gazi'de bölüm başkanı. Sanırım baya etkili oluyor kuzum 😅. Baya indirdiler.

Başka yerden de fiyat aldım orası 350 dolar dedi ama sizin doktorunuza 245 dolar mı ne dedi. Onlar güney Kore'ye gönderiyormuş. Oranın adını hiç duymadığımdan oraya yaptırmadım. Sanırım 8000 civarı tutacaktı o da.
Genox direkt Ankara’da canım, birkaç güne çıkar senin sonucun. Beni de bugün aramadılar yarın belli olur demişlerdi Hakan Altun gibi telefon bekleyeceğim yarın 😂

Hayırlı olsuun. Güle güle büyüüt bebişinii🥹🥹
Ben de şimdi bekliyorum sıraa Mehmet hoca’ya geldim.
Kız bu arada bana gene tokzoplazma falan bakmadı ahmet hoca. Şimdi aklıma geldi. Şeker yüklemesi de yapmıyormuş sanırım. Arkadaşıma yapmamış. Eneee tokzoplazma testim yok.

Kız bu arada bana gene tokzoplazma falan bakmadı ahmet hoca. Şimdi aklıma geldi. Şeker yüklemesi de yapmıyormuş sanırım. Arkadaşıma yapmamış. Eneee tokzoplazma testim yok.
Benim de yok aşko. Doktora sordum, herhangi bir hayvanla bir kez bile temas ettiysen pozitif gelir bu sefer ne zaman oldu vs diye kaygılanırsın birçok insanda pozitif çıkar dedi. Gebelikte zarar verecek boyutta olursa ultrason bulgularında belli oluyormuş zaten.

Benim de yok aşko. Doktora sordum, herhangi bir hayvanla bir kez bile temas ettiysen pozitif gelir bu sefer ne zaman oldu vs diye kaygılanırsın birçok insanda pozitif çıkar dedi. Gebelikte zarar verecek boyutta olursa ultrason bulgularında belli oluyormuş zaten.
Hımm zaten pozitif çıkması iyi sanki. Ben de iki kedi var. Heralde pozitiftir o zaman 😅

12 haftalık olduk cinsiyet hakkında hiç bişey demedi doktorum tahminlerinize ihtiyacım var 🤰
IMG_2201.jpeg

Vardır bir bildiğii ihtiyaç duymamıştır. Dün ilk kez geldim ben. İkili tarama için bugün gaziye geldim. Fetal dna testini söyledim, ikiliyi bi yaptıralım ona göre bakarız dedi.

Hımm zaten pozitif çıkması iyi sanki. Ben de iki kedi var. Heralde pozitiftir o zaman 😅
çokta endişe etme canım kedilerinin kumu değiştirme değiştireceksen de eldive ve sonrası güzel bir ellerini yıka. dışarıdan salata yemeyin musluk suları içmeyin :) bebege hemen geçmez. kanında taşıyan örneginiz var :):)

çokta endişe etme canım kedilerinin kumu değiştirme değiştireceksen de eldive ve sonrası güzel bir ellerini yıka. dışarıdan salata yemeyin musluk suları içmeyin :) bebege hemen geçmez. kanında taşıyan örneginiz var :):)
Tamam canım o dediklerine dikkat ediyorum ❤

X