Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 29 44,6%
  • erkek

OY: 35 53,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    65
Cinsiyeti ile alakalı bişey demedi mi ya başka doktor ya bu🙈🙈
Yok ndkf arkadaşım da ne biçim insansın hiç mi merak etmiyorsun diye haşladı beni az önce 😅
Çok tatlış duruyorr güzel günlerde kullanınn inşallahh🥰 doktor ne dedi bu arada kuzum annemlerdeydim misafir vardı pek bakamadım buraya. Benim idrarda enfeksiyon çıktı🙄 2.5-3 lt su içmen lazım dedi halbuki yanma vs yoktu şaşırdım
Bende de hafif çıktı ya, 6.haftada 47ydi şimdi 7, +++ olan değer de şimdi eser olarak çıkmış. Ona göre çok çok az ama az bişi var. Kültür de verdim hastanede bakalım ne dicek
Benim de doktorum dusukte sorun yok yüksekte sorun diyordu ama yine de bildir ne olur ne olmaz canım
Serum verdiler canım

Yok ndkf arkadaşım da ne biçim insansın hiç mi merak etmiyorsun diye haşladı beni az önce 😅

Bende de hafif çıktı ya, 6.haftada 47ydi şimdi 7, +++ olan değer de şimdi eser olarak çıkmış. Ona göre çok çok az ama az bişi var. Kültür de verdim hastanede bakalım ne dicek

Serum verdiler canım
Geçmiş olsun canım

Serum verdiler canım
Banada ilaç verdi😏😏 geceleri kullan dedi kan çıkmamış daha yarında ona gidicem 😏😏

Serum verdiler canım
serum iyi geldi mi nasıl oldun

serum iyi geldi mi nasıl oldun
Ben ne zaman serum alsam ilk 1-2 saat çok kötü oluyorum, hamilelikten önce ağlaya ağlaya eşimi aramıştım ölecek gibi hissediyorum diye. Neden bilmiyorum. Şimdi o kadar olmasa da yine çok halsiz bıraktı az uyudum şimdi daha iyiyim canım. Bol su iç 6 öğün ye dedi de mümkün gibi

Çok tatlış duruyorr güzel günlerde kullanınn inşallahh🥰 doktor ne dedi bu arada kuzum annemlerdeydim misafir vardı pek bakamadım buraya. Benim idrarda enfeksiyon çıktı🙄 2.5-3 lt su içmen lazım dedi halbuki yanma vs yoktu şaşırdım
Kızılcık suyu ve yaban mersinini idrar yolu enfeksiyonuna öneriliyorlar

X