2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Bebeğim yine ağladı o ağladıkça ben sinirlendim bu aralar sinirlerim tavan yine evde kimse olmayınca susturmak çoknzor oluyor zorda olsa aldım dışarı çıktım dışarıda uyudu mama yapmıştım içemeden uyudu uyanınca versem onu bişey olur mu acaba dışarı sıcaklığında sıcak deği artık
Çıkabildin mi? Nasıl geçti dışarısı

Kızlar ben yine sütümün kesilmesine takıp süt artırma kampına katıldım.hem ilaç takviye hem işte gıda tarifleri falan.Bebegim günde iki kez emiyordu onu da meme reddiyle bıraktı bir haftadır kesinlikle emmiyor.Sagımda sütüm çıkmıyor artık.Sorun şu kampta yapmam gereken sütüm olmadığı için saat başı sağım yapmak.10 dk 10 dk ve bu benim için o kadar zor ki.Artsa dahi bu şekilde sürekli sağıma devam edemem muhtemelen 😫 saat başı sagım demek benim hiçbir şey yapamamam demek.Bilmiyorum bir hafta kadar deneyeceğim bakalım meme reddini ve su süt olmamasını aşabilecek miyiz bakalım 😫
Şu eller serbest olan sağım makinesi var mıydı sende

Yapıldıktan sonra 2 saat içinde tüketmek gerekiyormuş.
Diş ağrısı mı başladı acaba bu ara bebiklerde ya bizimki de öyle ağlama başladimi susmuyor 😓
Benimkinde basladi dis agrisi galiba. Her seyi agzina götürüyor birden cigljk cigliga kaliyor. Uykuya gecemiyor hani bebegimizin aglamasindan az cok derdini tahmin ederiz ya bu bambaska bi tını. Diş sancisi cekiyor diye yorumladim. Haftaya cuma randevuda soracagim doktoruna

Fikir beyan et ama o çocuğu sen doğurmadıysan ısrarı bırak. Dediğinize katılıyorum belki maddi olarak onu alacak durumda değil. Milletçe çok seviyoruz her şeye karışmayı 🤬

Anlatmakla anlamamaları ama dışarıdan bir video ile ikna olmaları beni benden alıyor. Sanki biz değil de diğer herkes daha iyi biliyor her şeyi. Benim eşimde öyle ben anlatıyorum neden olmayacağını ikna olmuyor inanmıyor. Aynı şeyi aynı kelimelerle başkası anlatıyor ikna olup inanıyor🤬
Yok biz illa ısrar edeceğiz milletçe burnumuzun başkasının işine degil de suratımıza yakıştığını bi kabullenemedik
Hahaha bayıldım "burnumuzun başkasının işine değilde suratımıza yakıştığını" 💯💯💯💯

Yani gerçekren seviyor olsalar böyke yapmazlar ne düşünüyorlar biliyor musun o bebek uyanırsa uyansın nasılsa benim bebeğim değil ağlasada zırlasada annesi susturacak ben sever geçerim böyle benciller bence
Hem o var hemde kv bu olay olunca bana sey dedi. Onun kendi yegenlerinin eşleri gibi seni de susacak diye umdu dedi. Kendi tarafındaki gelinler ses cikarmiyomus kafasına göre davraniyomus bu yenge. Bende karşılık verince dokundu buna. Ben kimseye benzemem dedim.

Hem o var hemde kv bu olay olunca bana sey dedi. Onun kendi yegenlerinin eşleri gibi seni de susacak diye umdu dedi. Kendi tarafındaki gelinler ses cikarmiyomus kafasına göre davraniyomus bu yenge. Bende karşılık verince dokundu buna. Ben kimseye benzemem dedim.
Çağın en büyük problemi her şeyi çok bilenler ve had bilmeyenler

Mama veriyor muydun belki acıkmak değil de meme de mi sakinleşiyor acaba
İlk doğduğunda mama meme gidiyorduk sonra sütüm çok olunca bıraktım mamayı 2 ay falan vermedim sonra sütüm azaldı arttı fslan artık aç olduğunu hissedince mama veriyorum düzenli mama vermiyorum ama bazen günde bir kere iki kere bazı günler hiç vermiyorum bir kutu mama genelde bitmiyor dökmek zorunda kalıyorum. Meme de sakinleştiği kesin çığlık çığlığa ağlıyor meme de susuyor ama 2 gündür haddinden fazla emiyor kaka da çok az yaptı her gün yeni bir huy

Onlar alışmış tabi iyi yapmışsın susunca ezip üzerine geliyorlar

40 dk da bir sağım yapmak çok zor bir elinle de masaj yapman gerekiyor.sagım öncesi 10 dk da sıcak su torbası bekletmen lazım yani gün içerisinde boşluk yarım saat yarım saat 😫
40 dk da bir yaparsan göğüslerin acımaz mı ya ben 2 gündür saat başı emziriyorum oğlımu artık ağrıyor yani uçları sonra yara olur çok kötü oluyor krem kullan mutlaka

Benim kızın da ilk günden çok kötü kokar kaka yapmış gibi.. Bi de büyük insanlar gibi geğiriyo🤣🤣 bir gün takside geğirdi adam ben sandı🤣🤣🤣
Bende oğlum gegirdikce aha gegirdi dedem, osurdu dedem esnedi dedem 🤣🤣 aynı dede gibi hareketleri var hele bı iç çekmesi varki sanırsın büyük insan 🤣🤣

Kızlar bebeğinizin koldaki verem aşısı yerinde iltihap akan var mı? İkidir baya şişiyor ve yeşil iltihap aktı, acaba huysuzluğu da ondan mı ağrı mı yapıyor rahatsız mı ediyor:KK43: bu durumu doktora soran oldu mu kontrolde soracağım ben de

X