💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Baktı iyi dedi canım ama kaç öıktı bilmiyorum.

Ayy hayallerimi yaşıyorsun maşallah kuzum 🧿

Bulantı beni de mahvetti 14+4deyiz artık sadece gece kusması kaldı. Ağızdaki demir tat için sakız falan çiğniyordum ben. O tat yeni yeni geçti canım bende de. Gerçekten çok zor bu bulantı işleri allah kolaylık versin. Prilamı doktoruna sor, o zararsız bi ilaç, içebilirsin
Şu acı ağız tadı beni de mahvediyor ya. Ben de sakız ile idare etmeye çalışıyorum.

Baktı iyi dedi canım ama kaç öıktı bilmiyorum.

Ayy hayallerimi yaşıyorsun maşallah kuzum 🧿

Bulantı beni de mahvetti 14+4deyiz artık sadece gece kusması kaldı. Ağızdaki demir tat için sakız falan çiğniyordum ben. O tat yeni yeni geçti canım bende de. Gerçekten çok zor bu bulantı işleri allah kolaylık versin. Prilamı doktoruna sor, o zararsız bi ilaç, içebilirsin
Canımm bulantıların ne zaman başlamıştı. Hamileliğin en başlarındada mı oluyor mu?

Canım benim transferin daha bugün 1. Haftası 5. Gün pozitifi gördüm ama 2 gündür çok midem bulanıyor ama erken değil mi
Hayırlı olsun kuzum. ben 12. Gün test vermiştim. Bir hafta sonra da bulantım başlamıştı. Acaba aldığın vitamin falan omegalı mı? Omega mide bulantısı yapıyor. Sen henüz 3. Haftada falansın muhtemelen. Bence bebekten değil, aldığın ilaçlardan bulanıyor olabilir kuzum.

Hayırlı olsun kuzum. ben 12. Gün test vermiştim. Bir hafta sonra da bulantım başlamıştı. Acaba aldığın vitamin falan omegalı mı? Omega mide bulantısı yapıyor. Sen henüz 3. Haftada falansın muhtemelen. Bence bebekten değil, aldığın ilaçlardan bulanıyor olabilir kuzum.
Sağolasın canım❤️ Olabilir canım 1 aydır kullanıyorum ilacları 2 gündür bulantı başladı. En fazla bulantı yaşayan sendin sana sormak istedim

Canım sen de bugün gidiyordun dimi doktora ?😍

Selammm kızlar Fetal DNA sonucunuz kaç gün içinde çıktı acaba? Ben salı günü kan verdim 5-6 iş günü dediler çok heyecanlıyım. Firma Genox idi

X