2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Ben çocuğu eşime bırakınca hiç vicdan azabı çekmiyorumhatta yanıma erken getirirse bağırıp çağıroyorum adam gerisin geri kaçıyo kusura bakmasın okahve sigara ve arkadaşlarla görüntülü konuşma keyfi için akşamları onu bekliyorum o da ilgilensin 1 saat

Onların izim günü vsr ama bizim hiç bişeyimiz yok ne gece ne gündüz ne izin günü durmak yok

Erkeklerin kaçış yöntemi galiba. Bende geçen yemek yiyebilmek için 5 dk açtım sonra pişman oldum. Ben ekrandan uzak tutmak için çok mücadele ediyorum aslında karşıyım bu duruma ama bazen cidden insan mecbur kalıyor

Çocuğu bıraktığım içim bende vizfan acaba çekmiyorum eşime veriyorum çocuğu hemen kırmızı balığı açıyor hayır ağlasa susturamasa tamam da duruyor durduğu yerde niye boşuna ekran izletiyorsun işim olduğu için veriyorum ama pişman oluyorum

Mecbur kaldığın durumlarda vixdsn azabı çekme bizde izlemedik mi küçükken yalnızız yapacak ibşey yok keyfi değil sonuçta

Aslında soğukluk koymamak adına zorlayıp kendini biraz birşeyler izle. En azından aranız sıcak kalsın. Benim eşim böyle bişey teklif etmiyor bile hamilelikte ve öncesinde bana çok düşkün olan insan gitti tamamen başka biri geldi. Ben hep söyledim ben bu alışkanlığıma ilgine devam etmeni istiyorum diyorum ama yok değişti cidden o kadar ilgiliydi bana karşı ama şuan sıfır desem yeri. Bi anda kaybedince o ilgiyi çok bocalıyorum

Kızlar şimdi size birşey anlatacam ama gülmeyin.. Geçen aylarda çocugu eşime verdim o da tutturdu kahveye gıdecem arkadaşlarla.. Bn de dedim tamam bari yarım saat ilgilen biraz nefes alayım sonra uyuturum zaten.. Baktım sinirlendi kabul etmedi.. Yok zaten elinden geleni yapıyomuş gibi gibi bağırmaya başlayınca tuttum kolundan kapıya attım dedim bi daha bu eve gelme.. Beni ciddiye almadı önce gitti 3 4 saat takıldı eve geldi kapıyı açmadım.. Hiç gergin olmamama rağmen bağırdım kapıya birşeyler fırlattım adamın ödü koptu.. Annesini aramış karım beni eve almıyo diye.. Annesi aradı beni hayran kurban eve al nereye gidecek bu saatte.. Sonra eve aldım bebeğin beşiğini koydum yanına dedim sabaha kadar bak ve ben saat 10 a kadar uyudum o gün o günden sonra adam kahveye çıkacagı gün erken gelip kızı yatırıyo sonra gidiyo

Ay kız helal olsun sana yaaa ama eşinde yumuşak insanmış heralde ben bunu yapsam olay çıkardı galiba. Bide kaynanan al içeri diye yalvarıyor mu ay şuan idolümsün keşke bi gün bende atsam kapıya

Ben bebegi kanguruya baglayp pusetle arabayi asagi indiriyom. Arabayi kur puseti tak kangurudaki bebegi kurdugun arabaya yerlestr seklinde. Zor evet ama yalnzlik

Kız atın ya.. Anaları katlanamaz onlara 2 gün bakar sonra der oğlum git karının gönlünü al.. Bakma artistlik yaptıklarına bu erkeklerin biz olmasak ortada kalırlar
He valla zaten evlenirken annesi diyordu oh oh halay çekecem kurtuluyorum diye diyordu sonra evlendik de bi kıymete bindi bi önem verir oldu. Başına gitse annesinin kriz geçirir

Aramızda soğukluk yok ama ben eski ben değilim yetişemiyorum benim eşimde eskisi givi ilgili değil ama ben hep geri durdukça oda üstelemiyornartık kendinkendine evde oyun oynuyor telefonla falan uğraşıyor akşam oturup film izlesem 2 saat sürse uykumdan gidecek gece zaten kaç kere kalkıyorum He birde ben dizi izleyim desem oğlum kesin elli kere kalkar öyle de şanssızım

Benim eşim o konuda benden korkar ya ben bu haldeyken arkadaşlarıyla çıkacak ha hayatta yemez öyle bişey demej valla olay çıkarırım benim insan yüzü gördüğüm yok bence iyi yapmışsın bazen erkeklere acımıyorum kadınlar olarak biz çok yük alıyoruz üzerimize benim eşim o konuda hakkını yiyemem hamileliğimden beri arkadaş galan görüştüğünyok çık desem de pek inanmıyor galiba bana sonra kızarım diye korkuyor sanırım

Kız atın ya.. Anaları katlanamaz onlara 2 gün bakar sonra der oğlum git karının gönlünü al.. Bakma artistlik yaptıklarına bu erkeklerin biz olmasak ortada kalırlar
Benim kaynanam da sevgiliylen ayrılırız falan diye çok korkuyordu baya şirinlik yapıp iyi iyi anlatırdı oğlunu sanki ben tanımıyorum baya korkuyorlar cidden

Erkekler kendi ailesine daha çabuk inanıyor çünkü onlar çocuk büyütmüş biz yapamıyoruz hiç bişey. Evet yeni anne olduk biieyleri bilmiyor olabilir ama bir kere söyleyin sonra kararı bize bırakın
Çoğu erkek ailesi sırf geline muhalefet olmak için diretiyor onu farkettim. Siz yürütec isteseydiniz mesela bi kadar ısrar olmazdı. Erkeklere kendi kurduğu ailenin içine doğduğu aileden daha önemli olduğu bilgisi biraz geç geliyor
Ah aaaah keşke video açmasa çok masum değil ama baby sensory diye bir kanal var bari onu açsın

Bişey olmaz mantığındalar işte

Canım değiştik tabi hangimiz 5/6 ay önceki kadınız artık anneyiz bu çok çok başka bir şey. Valla ben söylene söylene ev işlerine yardım ettiriyorum. Memnun ederlerse dirdir kalmaz ortada
Benimki de diyor aynısını. Ben ise başlayınca senin hayatın kayacak git yat diyorum yaşasın kötülük

Ne zaman döneceksin işe benim analık izni bitince gidip çıkışımı verdim aslında ücretsiz izin kullanıp sonra yarım çalışmaya geçerim diyordum ama iş yeri zorluk çıkaracak fibi geldi hiç strese girmek istemedim zaten çocuğumu daha bir gün bile bırakamadım yalnız çok zor geliyor işe girmek ama ileride bende tekrardan istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…