2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Bugün temızlık yaptım perde cam gırıstım sormayın rezalettı halım en son elıne boş bır poşet verdım onla oyalandı baya tam herseyı yaptım oturacaktım yukarıya yenı tasınan camların onundekı mermere şu döktü benım camlar berbat yağmur yagıyır sandım bır y baktım salak karı şu döküyor ya sabır dedım huylamadım yarım yamalak sılebılmıstım nevresım koltuk altları elkmım ulastıgı her yere gırıstım tüm perdeler falan canım cıktu hamlamısım

Bu test negatif mi

Eklentiler

• IMG_0669.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar bebişleriniz gece uykusuna kaç dakikada geçiyor. Ya gerçekten tek biz mi böyleyiz 2 saat oldu hala uyumuyor ağlıyor sakinleştiriyorum tekrar deniyorum yok uyumuyor başa dönüyoruz uykusu var belli ama direniyor ağlamasa bari diyorum ama huysuzluk yapıyor bide

Bizim defalarca aktı ama heo sarı beyaz gibiydi hiç yeşil denk gelmedi. Suan akinti kabuk vs kalmadi mercimek kadar bi iz var. Yeşil durumunu mutlaka sorun.

Uykısı varsa maksimum 10 dakıka eğer yoksa ağla babam agla

Bizimkinde de biberon reddi başladı biberon ağzına girince morarana kadar ağlıyor delircem artık. Diş yapar mı? Gündüz zaten uyumuyor gece de canı isterse uykuları için bir şey diyemeyeceğim o yüzden uyuyan bir bebeğim yok çünkü
Valla filmlerde hiç böyle değildi kandırılmış hissediyorum

ben uyuttım mahallede 2 3 köpek havlıyor efe uyanıyor aglıyor benım öküz elınde süpürge sapıyla kovalamaya ındı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…