2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet aynen öyle ilk defa gördüm böyle bişey ondan endişelendim umarım bir sorun yoktur

Öncelikle çok geçmiş olsun böyle sanki kireç parçası gibi mi? Bugün bizde de vardı hem mukuslu hem sulu hem öyle beyaz parçalı, endişeliyim ben de takip edeceğim
Sulu ve içinde parçalı beyazlar var. İlk defa gördüğüm için şaşırdım belki normaldir ama tam da grip olduğu zamana denk geldi neyden oluyor acaba böyle

Kızlar emzirmelerden sonra meme tamamen yumuşuyor mu? Benim sağ göğüste hep bi sertlik kalıyor normal mi acaba?

ben hem mama hem meme veriyırum ama kilo alımı az çıktı doktorda her aynbir kilo olması gerekirken 600 filan iki aylığa yeni girdik önerdiğiniz mama markaşarı varsa denicem birde kolik bebişim malum ona göre öneririseniz sevinirim daha önce kullandığım sma optiproydu ama kilo aldırmamış sütümde aldırmamış belliki

Bebeğin kolikse kolik bebekler için özel mamalar var aptamil conformil ve evolvia ac
İkisini de denedik evolviayi sevmedi bizimki çok ağır kokuyor aptamil conformilden devam kolik açısından da rahatladık baya. Eczanelerde satılıyor sadece. Aklınızda bulunsun

Sulu ve içinde parçalı beyazlar var. İlk defa gördüğüm için şaşırdım belki normaldir ama tam da grip olduğu zamana denk geldi neyden oluyor acaba böyle
Kakasinin rengi yeşile döndü bizim, test yaptırdık. Bi sıkıntı çıkmadı inek sütü proteini alerjisi olabilir siz 1 hafta 10 gün kadar diyet yapın dedi doktorumuz. Düzelme olursa diyete devam edeceğim. O yüzden bir şey diyemiyorum sizin için ozur dilerim

Yeşil diye mi alerji olabilir dediler?

Bizimki de ishal gibi ve hala kakasında beyaz parçalar var. Geçmiş olsun size de

Bugün kontrole götürdüm kızımı. Sonunda memnun olacağım bir doktor da buldum. Ablası da hastaydı, onu da muayene ettirdim. Çok detaycı ve tatlı bir doktordu.

Benim cücük kız bu ay 850 Gr almış. 1200-1300 aldıktan sonra bu beni üzdü ama boyu 8 cm birden uzamış. Doktor bu ay boya çalışmış, kilo alımı da iyi sorun yok dedi.

Kalça ultrasonu tekrarlandı, çift bez derdimiz bitti düzelmiş açısı.

Kafasını falan harika tutuyor, sosyal tepkileri de müthiş dedi.

Rota aşısı ilk dozu oldu, 12 saat geçti henüz yan etki görmedik.

6 ay öncesi güneş kremi kullanabilir ama toplasan 2-3 marka var kullanabileceği önümüzdeki ay konuşalım dedi.

5 aylıkken oturabilir mi destekli dedim. Oturur ama maksimum yarım saat dedi. Bunu da sorma amacım tatilde yemekte falan ikide bir kalkıp gezmek zorunda kalmamaktı, sorun olmayacak belli ki alıyorum valla tatili de artık.

Gaz durumunu, uyku durumunu falan bile sordu tek tek. Benim kızın burnu 90 günün 80'ninde falan tıkalıydı, ben ablanın okuldan devamlı mikrop taşımasına bağlıyordum ama burun kanatlarının yapısı itibariyle tıkanması normalmiş. Hava makinesi, serum fizyolojik devam. Kısaca karşılıklı beğendik birbirimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…