2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar kilot bez kullanıyor musunuz indirimde de alsam mı emin olamadım zor mu kullanmak
Kilot bez iyice hareketlendikleri dönemde çok kullanışlı oluyor ben kızlarımda 4numaradan itibaren kullandım hep hem daha rahat ediyor bebişler beli tam sarıyor ama sıkmıyor alt kısmı daha bolca ferah oluyor. Küçük bebişler için cırtlı bez daha kullanışlı takıp çıkartma açısından.
Birde şey var hani alt kıyafeti yarıya kadar indirip bezi değişip geri giydiriyorsun ya onu külot bezle yapamıyorsun tam çıkartman lazım giydirmek için ben arkadaşlarıma önermiştim ama sırf bu yüzden beğenmiyor biçok kişi

Benim çok fazla tatlı ihtiyacım olmuyor o yüzden hiç hurma yok . Sık sık yiyorum 2 saatte 1 neredeyse
Yaa benim listemi de o şekilde düzenledi hadi inşallah bol sütlü zayıflamalarımız olsun

Gerçekten öyle . O kadar çok ara öğün koydu ki çok şaşırdım . Hepsi de faydalı şeyler . Normalde bu kadar yemiyordum dedim

Yüzüne bakmak dahi istemiyorum bazı günler. Doğumdan sonra ogrendim ki tam bir ana kuzusuymus. Çok ayıp ettiler çok. Lohusaligimi bilmedim. Ben hakkımı helal etmiyorum
Ya sanki herseyini iyisini o biliyo gibi. Daha çocuğu tutmayı bilmiyor 3 aylık oldu bebe. Ama baksan ben her şeyi yanlış yapıyorum Kendimi yetersiz bakiye gibi hissediyorum bunu basariyor.

Bugünler de geçecek eminim birgun normal hissedeceğim ama içimde bir kanadım kırık kalacak.

Valla iyi olan sayılıdır sanırım...
Bizzede ben tahammül edemiyorum onu bilmiyorum. Bısey diyemiyor ben çok Sinirliyim genelde..
Geçen gun oğlunun acısını benden çıkarıyorsun ne yapsam yaranamıyorum diyordu..
Ama ben tuvalete gidemezken adam spora başladı iyice Uyuz oluyorum.
Ne bileyim hersey benim Üzerimde sanki boğuluyorum...

En son bugün oda çok sıcak vs dedim. bebek de ağlıyor durmuyor, of Allahim sabır ver diyorum.
Ne yapım diyo ne istiyorsun Allah aşkına delircem diyordu.. Ben odaya geldim..
Herkes. Bizden daha çok. Yorgun ben anlamıyorum

Evet daha tutmayı bile bilmezken herşeye uzaktan müdahaleleri beni sinir ediyor. Çok eleştiri de bulunuyor çocuk ağladığında ben suçluyum kustuğunda ben suçluyum. Ayrıca dediğin gibi annesini herşeye müdahale etmeye çalışması da bizim evliliğimizi baya bir yordu

Merhaba, Emziren anneler bestlak devam ediyor musunuz? Bebeğin Bağırsaklarına kedi geldiği için bıraktım bu defa da süt mü azalıyor diye endişe ediyorum. Beşinci haftadayız, meme emme süreleri dün normalden daha uzundu acaba az mı geliyor süt?

Bağırsaklarına kötü geldiği için*

Benimki müdahaleci veya anacı değil ama bebekle ilgili kriz anlarında sakin kalamıyor. O panik ben panik birbirimizi kırıyoruz iletişim kurmak yerine de cocugu alıp uyutup yataktan cikmiyorun aksamları ben de öyle olunca.

Benımkı olsa bır doğuran sen mısın der

Benim de içimde aşırı bir öfke var sakinlesemiyorum bir türlü.
Aynı şeyleri yaşıyormuşuz Gerçekten cok zor. Bir an evvel bu günlerin geçmesini diliyorum

Nasıl yani bagirsaklarina kötü geldiği için derken? Nasıl bir etkisi oldu

Benimki de 40 günün geçmesini bekliyor umarım böyle olmaz

Kızlar ben de DIYETİSYEN eşliğinde diyete başladım hem süt arttırıcı hem zayıflayacağım bir diyet yazdı üçüncü günüm bugün daha da alıştım
Merhaba nasıl bir diyet verdi acaba süt artırmak için ben de nasıl beslenmem gerektiğini bilmek istiyorum sakıncası yoksa

Daha 32 gün olmuş siz doğum yapalı o günlerde bizim de öyleydi şimdi günde birkaç kere yapıyor. Ben hala bestlak kullanıyorum.
Siz her emzirmede her iki memeyi veriyor musunuz yoksa bir emzirmeden birini bir sonraki öğünde diğerini mi veriyorsunuz? Herkes farklı öneriyor uzmanlarda ben de ne yapacağımı şaşırdım bir gün öyle bir gün böyle yapıyorum sütümü azalmasından korkuyorum sütü bol bir anneden tavsiye almayı isterim mümkünse, okuduğum bir yazıda her seansta her iki memeyi de vermezseniz üçüncü aya doğru sütünüz azalır diyordu korktum, diğer arkadaşlardan tecrübeli anneler hep tek meme verdiklerini söylediler sizde de öyle mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…