2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Günlerdir bebiş burnumdan getiriyor ne okuyabiliyorum ne yazabiliyorum gerçi wc bile zor gidiyorum... gündüz zaten uyumuyordu ama nefes alacak kadar oyalanıyordu en azından şimdi onu da yapmıyor bağıra bağıra ağlıyor sürekli umarım atak falandır da huyu haline gelmemiştir 😔 yarın da 2 ay aşıları var bakalım beni neler bekliyor 🤲
Aynı günlerdeler bizimkiler. Benim ki de öyle gece aynı saatler de ağlamaya başlıyor uyuyana kadar susmuyor bu aralar gündüz de aynı şeyi yapmaya başladı

Ben dün siparis verdim bundan ilk defa kullancam ebebekte promalt lar 24 al 12 öde var haberiniz olsun ben hersyi deniyorum artık bebek Nisan 1 de 2 shlikmolcak çoğunlukla.mama ile besleniyor emdiği süt yok
Merhaba ben de bugün sipariş verdim bakalım etki edecek mi. Solgar da çok süt yapıyor diyorlar ancak kilo yapabiliyormuş Solgar da alsam mı bilemedim

Ya bende aynı gece 3 te beri nöbetteyiz.ne uyuyo ne susuyor surekli bağırıyor deli gibi ağlıyor 5 dakika yanından ayrıldığı nda abowwwww kanguruya koydum evin nicinde gezerken uyuyor koyduğun an uyanıyor deli oldum deliiii dün kuru yediydim o mu etkiledi acaba ne biliyim çok bunaldım kendini sıkıyor sıkıyor kıpkırmızı oluyor 4 büklüm buzusuyor
Evet fasulye gaz yapmış olabilir. Ben mercimek ve bulgurda da fark ettim gaz yapıyor benimkine

Aynı günlerdeler bizimkiler. Benim ki de öyle gece aynı saatler de ağlamaya başlıyor uyuyana kadar susmuyor bu aralar gündüz de aynı şeyi yapmaya başladı
O zaman inşallah atak haftasıdır da geçer 🤲 netteki otomatik hesaplama atak haftası gösteriyor 2 haftalık bir süreç diyor son günlerdeyiz

O zaman inşallah atak haftasıdır da geçer 🤲 netteki otomatik hesaplama atak haftası gösteriyor 2 haftalık bir süreç diyor son günlerdeyiz
Tahmini doğum tarihine göre bakılıyormuş atak haftası hangisi doğru acaba

Kızlar 43 günlüğüz atak haftasında mıyız neyiz iştahlı olan çocuk ne emiyor biberonla veriyorum biberonu ısırıyor az içiyor gündüz uyuyan çocuk uykuya direniyor uyumuyor hep kucakta etrafa bakmak istiyor geçiyor mu bu günler yoksa huyu mu değişti 40ndan sonra anlamadım
Atak haftasında olabilirsiniz, bizim de yaklaşıyor geriliyorum çok 🫠
Aynen bende biraz az yiyeyim farkediyor, bana doktorum gece yanında incir hurma olsun onları at ağzına demişti. Bende yedim gece walla ama Bayadır onu bıraktım çok şükür 🙈 şuan için kilo alımı iyi, inşallah bir değişiklik olmaz.
Gerçekten her bebeğin kısmeti kendine, benim diğerlerinde de sütüm öyle foşur foşur değildi ama bebeler güzel kilo alıyorlardı ve hiç böylede yemiyordum.
Eşim hiç kilo sevmez, diğerlerine göre daha çok fazlam var ama sürekli yedin mi diye peşimde 😅🙈🤭 Bebe sütsüz kalacaktı mama vereceğiz diye ödü kopuyor :KK70:
bugün eşim bana ilk defa sen kilo aldın biraz değil mi dedi 🫠

Benim eşimde ilk.dogyrdugundw daha zayiftin 2 ayda ne oldu diyor süt olacak mı diye yiyin dedi ilk.ccouk.mamw ile büyüdü hiç etmedi süt yoktu bu emiyor iyi kötü ama dedi

Ben emzirmiyorum sanırım ondan da olabilir :KK43:
Bnm de kanamam var canım emziriyorum ama etkilemiyormus emzirme durumunu yakınımin 2 buçuk ay kanaması olmuş,

Bide gece gündüz obur gibi yediklerimiz de sütle birlikte gidiyormuş kilo olarak kalmiyornus bende 61 de kaldım doğum sonrasında ne artiyo ne azalıyor 4. Aydan sonra emziren anne diyetine baslicam, smdi de bol salata ızgara çorba ilerlicem, incirli Kuru Erikli susamlı kuru Dutlu hocaf da yapicam günde 1 2 hurma yeter.

Aslında sütü sadece su artırır diyolar ama yine de beslenme dinlenme etkiler bence o yüzden diyet yapmicam sağlıklı beslenmemiz yeterli bence kızlar

Bnm de kanamam var canım emziriyorum ama etkilemiyormus emzirme durumunu yakınımin 2 buçuk ay kanaması olmuş,

Bide gece gündüz obur gibi yediklerimiz de sütle birlikte gidiyormuş kilo olarak kalmiyornus bende 61 de kaldım doğum sonrasında ne artiyo ne azalıyor 4. Aydan sonra emziren anne diyetine baslicam, smdi de bol salata ızgara çorba ilerlicem, incirli Kuru Erikli susamlı kuru Dutlu hocaf da yapicam günde 1 2 hurma yeter.

Aslında sütü sadece su artırır diyolar ama yine de beslenme dinlenme etkiler bence o yüzden diyet yapmicam sağlıklı beslenmemiz yeterli bence kızlar
46 gün oldu hala ara lekelenmeler devam ediyor bitmedi tam sökülse rahatlasam diyorum ya da kesilsin :KK43:

Ben bebeğim küvezdeyken çok uğraştım sütüm çoğalsın diye bebeğim çıktıktan sonra hiç ekstra bir şey yapmadım iyice azaldı.Simdi arayış içerisindeyim Milkin aldım sizin gibi.İnsallah fayda eder size de bana da 🙏🏻😔
İnşallah canm ebebekten aldim ben bugün yatın gelir promalt ta aldim 24 al 12 öde bide bestlak damla

Elimle sıkıyorum süt geliyor görüyorum elektrikli.paompa bile almaya niyetlendim gibi artık artık.manuelle sagmayacam 30.cc.cikti moralim.bizuluyir ne yapayım artık.sssirdim

X