2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Evet biz hep buradayız da siz arada çık çok arada geliyorsunuz 🤣
Yoo bende buradayım okuyorum yazılanları hatta kaç kere sorular sormuştum ama pek cvp ve bilgi paylaşımı alamadım açıkcası yani belli bir kısım belli kişilere cvp veriyor hatta geçen biri buradan konuşmanın zorluğunu wp grup kursak daha iyi olmaz mı gibi bir paylaşım vardı B Buffalosos gruplaşmalar olduğunda banlanabileceğimizi söylemiş ama demekki gruplaşmalar oldu🤷‍♀️

Kızlar selam bnde cuma günü kontrole gittim alttan muayene etti smear testi bnden de aldı. Ertesi gün kibrit kutusu büyüklüğünde kırmızı kanla doldu pedim hafif bel ağrısıyla ikinci güne kadar, dün de bı kaç damla sanki fındık tanesi kadar kan olmuş pedim yine çok hafif belim ağrıyor. Adet mi bu smdi ne zmana gecer Dr bişey demedi sonuçlar için aradinda sorucam. Bebeğimi aktif emziriyorum

Bende merak ediyorum eşim büyük boy almsti 4 hafta yazıyor buzdolabına bozulur mu kı bu hafta 4.haftasu ve hala yarısı duruyor 800 gr
O da birşey mi en azından yarısını kullanmışsın ben ilk doğduğu zamanlar çocuk doymadı zannedip 1 kaşıklık mama hazırlamıştım bir daha da kullanmadım olduğu gibi çöp oldu. Mama açıldığında hava ile temas ettiği için ömrü 4 hafta. Buzdolabında da dursa hava ile temas ettiği için fark eden birsey olmuyor malesef

Yoo bende buradayım okuyorum yazılanları hatta kaç kere sorular sormuştum ama pek cvp ve bilgi paylaşımı alamadım açıkcası yani belli bir kısım belli kişilere cvp veriyor hatta geçen biri buradan konuşmanın zorluğunu wp grup kursak daha iyi olmaz mı gibi bir paylaşım vardı B Buffalosos gruplaşmalar olduğunda banlanabileceğimizi söylemiş ama demekki gruplaşmalar oldu🤷‍♀️
Bilemem size öyle geliyorsa ama mesela ben fikrim yoksa sorulara cevap yazmıyorum bazen sadece okuyorum evet onun yasak olduğu söylenmişti ☹️

Bana konuşma sayısı aynı geldi günlük gece 5 sayfa birikiyor zaten bebişler büyümeye başlayınca kimse telefonu alamıyor sanırım 😆

Ben bitmeye sürmüyorum ama ecowell losyon var elimde. Bir de tüp bebek bizim acaba onunla alakası ne onu bilemedim 🤷🏻‍♀️
Bende hafta da 1 şampuanlıyorum hafta da 2 veya 3 yıkıyorum şampuan mustela var elimde bir sonraki yıkamada olmadı onu deneyeyim teşekkür ederim
Benim kızımın iki memesinde de şişlik oldu süt toplanmıştı anneden geçen hormonlardan dediler yüzü de böyle olunca gebeyken çok hormmn takviyesi mi aldın tüp bebek mi dedi değildi ama dediğim gibi benim kızımın aşırı yoğundu ve çok beyaz kaşı kirpiği hala yok 😄 bir de laroche posay lipiciar losyonunu önerdi ama ben mustrla aldım pamukla temizlemeye de devam edebilirsin yüzünü yemiz tutmak için de kaynatılmış ılıtılmış suyla pamukla sil dedi

Kızlar bebeğimin alnı böyle kendisi beyaz tenli açık tenli baya. Kırmızı noktalar var minik minik her yeri göz kapağında yanaklarında ve alnında var. Böyle değildi son 10 gündür böyle neden ki? Sabahları kaynamış soğumuş suyla pamuğu ıslatıp yüzünü siliyorum ondan mı oldu ki? Krem losyon sürmüyorum. Yani yüzüne pamuk değiyor bir de mama içerken ağız kenarından yanaklarına mama akıyor ama onu ağız mendiliyle sürekli siliyorum almış orada durmuyor akar akmaz hemen siliyorum daha içerken. Fikri olan var mı? İsilik mi acaba? Ama sıcaklığa dikkat ediyorum oda 24 derece gece yattığı oda da 23 derece, ikizinde böyle bir şey yok aynı şeyleri ona da yapıyorum ama ikizi buğday tenli
Bizim kızda bi ara böyleydi. Yeni doğan şeysi olabilir. Pamuk ve şu ile silmeye devam edin kaynamış şu kullanın bi zararı olmaz. Bariz kırmızı sivilcemsi şeyler varsa sutunuzden sürün üstüne. Bide pullanma var gibi gördüm fotoda konak basliyo olabilir mi?
Isilik genelde boyundan başlayıp aşağıya doğru gider ama isilkk olsa diger bebede de olabilirdi. Bu arada benim kızda açık tenli ve tüp bebesi 😂

Kızlar günaydın bebeğim as bir şey emdi.Sonra yatarken kustu sütü.Neden kusmus olabilir zaten az bir süre emiyor

Sanmıyorum ben baştan beri aman ha diyorum herkese 🤭🤭 bireysel arkadaşlıklar yasak değil benim bir kaç dostum var siteden yıllardan beri tanıştığım görüştüğüm bireysel tanısan olmuşsa da yasak değildir ama grup sanmam 🥲

Kızlar mustela şampuanı kullanan var mı oğluşumda konak yaptığını düşünüyorum doktorda sanki onu ima etti 🥺 hindistan cevizi yağını biri önermişti baya etki etti . Zeytinyağına göre hafifledi baya konakları 😊

X