2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bende hep yan yatırıyorum kusarsa ki ben uyurken bazen kusuyor sorun olmuyor yan yattığı için

Bende dışarı çıkınca emzirmek yerine yanıma süt almak için sağiyorum rahat oluyor işinize yarayacaksa ne mutlu bana rica ederim

Sürekli başka şeyler eklenebilir yani kaç aylıkken yaptırdınız

Evet yiyebilecek hiçbir şey kalmıyor. Dışardan sadece kıyma yiyebilirsin gerisi hep sütle marine ediliyor dedi doktor. Her gün yemek de yapılmıyor ki

Kızlar benim bebiş o kadar yoruyor ki buraya bile giremiyorum. Sabah 6 gibi uyanıyor ve sonra asla yatakta yatmıyor akşama kadar böyle. Kucsğımda uyuduğu için ne kahvaltı yapabiliyorum ne WC. Kabız oldum gidememekten akşam olunca da her gün aynı saatte çığlık kıyamet. Banyoda susuyor çıkınca yine aynı kıyafet giydirmek işlencete dönüyor. Gece gaz olmasa uyuyacak ama gece de gaz izin vermiyor. Günde 12-14 saat kucakta tutmaktan halim kalmıyor eşim de tam ağladığı saatte eve geliyor ondan susturamıyorum deyip geri veriyor bu bebek kolik mi acaba bana değil gibi geliyor ama herkes kolik diyor ağlama saati sabit diye

Bende dışarı çıkınca emzirmek yerine yanıma süt almak için sağiyorum rahat oluyor işinize yarayacaksa ne mutlu bana rica ederim
Evet onu da yapıyorum evet evet çok sagolun ama İstanbul dışında hiç bi mağazada yok İstanbul’da da alıp bana kargolayacak kimse yok stokların gelmesini bekleyeceğim

Ben kolik bebek tanımını henüz anlayabilmiş değilim açıkçası

Evet onu da yapıyorum evet evet çok sagolun ama İstanbul dışında hiç bi mağazada yok İstanbul’da da alıp bana kargolayacak kimse yok stokların gelmesini bekleyeceğim
Ben Antalyadayım burda bi avm de stok gözüküyor. Düşünüyorum şuan bende mi alsam diye. Bende aynı markanın elektrikli olanı var. Arkadaşım vermişti.

Kesinlikle..., ben ilk kızımda bir gece bir göğsümü hiç emzirmeyip sağdım 30 cc çıktı. Doktorada sordum. Kızımda o ay 1200gr almış ve geceleri çok ağlak bir bebekti. Doktor bana sütün besleyici sen cclere takılma demişti. Ağlamasına huysuzluğundan demişti.

Kolik dedikleri sürekli gaz sancısı çeken bebek diye okumuştum. Senin bebiş de çok gazlı olabilir sürekli masaj yapıp rahatlatmaya çalış.

Aynen öyle o yüzden kilo alımı iyiyse düşünmemek hesap yapmamak salmak lazım…Ben düzenli sağamadım fırsat yok ama birkaç kere sağdığımda benden de foşur foşur çıktı diyemeyeceğimhatta bir arkadaşım vardı sağınca doğru düzgün süt çıkmıyordu ama sadece emzirerek büyüttü çocuğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…