2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Her gün evde yemek yapabiliyor musunuz yemek olayını nasıl hallediyorsunuz elimi biseye süremiyorum hayatım normal devam edemiyor ne yapıcam bilmiyorum

Her gün evde yemek yapabiliyor musunuz yemek olayını nasıl hallediyorsunuz elimi biseye süremiyorum hayatım normal devam edemiyor ne yapıcam bilmiyorum
Benim annem olmasına rağmen yeni yeni yemek yapmaya başladık ondan önce ya makarna ya dışardan ya da aperitif menemen falan geçiştiriyorduk. Şimdi annem olmasa ben yine yapamam o kadar vakit bırakmıyor bebiş daha sling denemedim denemek istiyorum aslında. Ana kıcağında da çok durmuyor

Eşim evde yoksa hiçbir iş yapamıyorum ben. Gün içinde uyumuyor çünkü oyalanmıyor da bir şeyle uzun süre. Zor süreçler maalesef

Gün içinde uyuduğu zaman yemek yapıyorum ev süpürüyorum çamaşır yıkıyorum kısaca bulduğum her fırsatı ev işlerinde değerlendiriyorum

Ben sürekli ağlıyorum geçmiyor napcam gün geçtikçe kötü hissediyorum 40 çıktı bugün devamlı kötüyüm size de yazıp sıkmak istemiyorum böyle ama psikolojim çok kötüye gidiyor çok korkuyorum daha kötü olursam diye 40 gündür ağlamadıgım gün yok kendimi teselli etmeye çalıştıkça bataklıkta çırpınıyor gibi batıyorum daha da

Ben de her gün yapamıyorum bir de eşim oruç tutuyor . Yani haftada 3 gün ben yapıyorum?bazen eşim yapıyor bazende dışarıdan istiyoruz . Bugün ve dün mesela temizlik yaptım tüm vücudum ağrıyor gücüm bitti

Ben sürekli ağlıyorum geçmiyor napcam gün geçtikçe kötü hissediyorum 40 çıktı bugün devamlı kötüyüm size de yazıp sıkmak istemiyorum böyle ama psikolojim çok kötüye gidiyor çok korkuyorum daha kötü olursam diye 40 gündür ağlamadıgım gün yok kendimi teselli etmeye çalıştıkça bataklıkta çırpınıyor gibi batıyorum daha da
Acaba psikolojik destek mi alsan? Ney seni çok zorluyor eski hayatını yaşayamamak mı? Yorgunlyk mu

Kızlar nurse harveys damlaya geçiyorum bugün 41 günlük şuan içeriğini okudugumda *bir sıvı içerisinde seyreltilerek yazıyor sizler nasil kullanıyorsunuz

Kuzum ben senin gibiydim aynı şekilde kafayı yiyordum hatta psikiyatr ilaç verdi ama kutlamadım süt verdiğim için çok ama çok zor dayanmaktan başka çare yok eski hayatımı işimi deliksiz uyumayı çok özledim en kötüsü de bebeğim çok ağlak

Yapıyorum genelde belki haftada 1.2 gün dışarıdan oluyor.
Bu hafta hep evden yedik.
Tencere yemeği varsa iki. Gun yiyoruz.
Bebeğin 2.uykusunda giriyorum mutfağa.. Eğer benimde çok uykum yoksa hallediyorum hemen.
Haftasonu eşim le hallediyoruz

Kızlar sürekli elimi yıkamakdan yara oldu ama kafama göre krem kullanamıyorum siz napiyorsunuz?

Gün içinde uyuduğu zaman yemek yapıyorum ev süpürüyorum çamaşır yıkıyorum kısaca bulduğum her fırsatı ev işlerinde değerlendiriyorum
Bende vallahi 😁
Uyuyorum az da olsa.
Mesela Ütü vardı 3.tshirt ütüledim gerisi akşama artık.
Yapmasam kim. Yapacak 🤢
Anam da yok benim çok uzak yani ha deyince gelecek toparlayacak. Kimsem yok.
Temizliği de eşimle yapıyoruz.

Bende vallahi 😁
Uyuyorum az da olsa.
Mesela Ütü vardı 3.tshirt ütüledim gerisi akşama artık.
Yapmasam kim. Yapacak 🤢
Anam da yok benim çok uzak yani ha deyince gelecek toparlayacak. Kimsem yok.
Temizliği de eşimle yapıyoruz.
Aynen ben yapmasam kim yapacak mecbur vakit buluyorum sürekli kızımın yanına git gel yapa yapa bir şekilde bitiriyorum işte

Gece terlemesi bnde de oluyor kızlar hatta öncesinde adet olduğum en yoğun günde kaç tane pijama değiştiriyorum çok terliyorum kulağımın içi bile su oluyo ne zman geçecek bu durum bide ben 10 kilo verdjm doğumla kalan 6 kilo üzerime yapıştı gitmiyor zamanla gider mi? Çok yemek yiyorum annem de burda hiç iş yapmıyorum ama o gidince sudan çıkmış balığa dönmem inşallah 🥲
Dönersin ben öyle oldum

Tabikikde tek olmak daha rahat istediğini yapıyorsun kısıtlayıcı bakışlar sözler yok şükür ama eşimin bu süreçte daha anlayışlı olmasını isterdim adam bu dönemde huy değiştirdi sanki kendi doğurdu da lohusalık yaşıyor 🥴 geçecek tabikide bu durumlar ama insan bu dönemde yasanilanlari unutmazmis içime oturan şeyler oldu 😔 bebeklerimiz biz iyi olalimda gerisi teferruat gerçekten 🙏💓
Hepsi aynı mı olur

E bebekte indirim var haberiniz olsun bugün benim park yatak almaya gitti bu arada bebeğe yeni yatak alıyorum benle yatıyordu adamı oturma odasına yollamıştım baktimmoylede olmuyor.kalkinca oturacak o da yok ortalik elli altı oluyor ellerinde kalmamış eve yollayavaklqrmis dalın bebek yağı şampuanı indirkmdehmis hep.almis islak mendili 3 paket bezini mamaları nevresim falan ben istesem bana o kadar parayı bir günde harcayıp gelmez xocuklari oldu mu bir kere istemeleri yeter geçen yıl oglan PC değiştirmek istedi sürüm oyun kaldıramıyorum tek kelime ile ertesi istediği PC geldi bende dyson istiyorum beni duymuyor hiç robotun var ya diyir

X