2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar ben daha çok emzirmeye döndüm sağımı azalttım. Şimdi ilk defa sağıyorum Mastitten korkumdan göğsüm boşalsın diye.
8 dk sağsam ne olur? Uzun süre sağmasam yani

Bizde 10 gün kadar önce grip olmuştuk.Dr eğer nefes alıp vermesinin hızlandığının farkına varırsan hemen çocuk acile getir demişti.Beslenmesi nasıl bu arada etkiliyor mu tıkanıklık

Ben de aynı durumdayım bazen ikisine yetemediğimi düşünüyorum. İki çocuk gerçekten zormuş. Daha fazla olana da Allah kolaylık versin. Neyse ki büyüyorlar umarım dertleri de büyümez.

Kızlar ben daha çok emzirmeye döndüm sağımı azalttım. Şimdi ilk defa sağıyorum Mastitten korkumdan göğsüm boşalsın diye.
8 dk sağsam ne olur? Uzun süre sağmasam yani
Sağımı birden bırakma zaten göğüsler alışmış çünkü azaltarak bırakman daha iyi dk kısalt öğün azalt

Kızlar 55 gün oldu doğum yapalı dün ilk defa eşimle birlikte olduk sonra kanamam başladı ufak ufak dün vardı bugün çoğaldı korktum biraz bilen biri yok mu normal mi bu ya

Yaaa ama en azından senin elinden geliyormuş canım böyle şeyler huzur dolduk gerçekten bugün

neler uyguluyorsunuz bizede anlatırmısın ne diyorlar nasıl artarmış bu süt

Bizde 10 gün kadar önce grip olmuştuk.Dr eğer nefes alıp vermesinin hızlandığının farkına varırsan hemen çocuk acile getir demişti.Beslenmesi nasıl bu arada etkiliyor mu tıkanıklık
Yaa ona dikkat etmedim pek ben de gözlemliyim nefes alma hızını grçmiş gitmiş olsun size de beslenmesi etkileniyor maalesef çabuk yoruluyor güçlü çekemiyor sinirleniyor bırakıyor falan

Kızlar 55 gün oldu doğum yapalı dün ilk defa eşimle birlikte olduk sonra kanamam başladı ufak ufak dün vardı bugün çoğaldı korktum biraz bilen biri yok mu normal mi bu ya
Benim 40 muayenesi zamanı lekelenme şeklindeydi muayene sonrası kanama oldu. Belki bunun gibi bir durumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…