2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Yükselen balık 😍

Yükseleni ikizler kuzunun stelyumu kariyer evinde iş insanı olacak kariyeri önde olabilir ❤️

Yükseleni de kova minnosun 🤭 tam bir kova bebesi

Yükseleni başak canım

Yükselen ikizler 🥰
Aaa hangi siteden bakıyorsun canım
9 dk ile yükselen yengeçe geçmiş diye baktım Google yazdım yükselen ilk çıkan sitede

İki gündür bebiş bu saatlerde aşırı huysuzluk yapıyor büyük kızım da anne sen uyut diye yanımda bekliyor kime yetişeceğimi bilemiyorum diğeri de uyumayınca yanımda beklerken uyuyakalıyor sabah da trip atarak uyanıyor ona haksızlık ediyor gibi düşünüyorum sanki kalbim ikiye bölünmüş gibi iki çocukla birine bakarken aklım diğerinde hep 😞
Benim oglanda sıkıntı yapiyor geçen başına dikilmis bebeğin senin annen olduğu kadar benim de annem efe sürekli annemi ediyorsun ağlıyorsun senin yüzünden annem yoruluyor ve bana vakti kalmıyor dedi

Homlek bluz ne varsa olmuyor en az 10kg vermem lazım en son 81.5 kg idim ama üstüne kesin aldim çok.yiyorum farkındayım.doymuyirum hiç bir şekilde ben de çok tatlı yedim kahvaltilik çikolatalar varsa onlari.iki günde kendim tek.basimw yiyorum karat verdim almayacam helva 1 kg helva 2 günde finish

Benimkini çocuk doktoru başlattı kg alımı olmayinca ama mamaya başladık ilk hafta yarım kg ikinci hafta 230 gram çok şükür huna şükür benimki çok ufak tefek ti biraz topladi
Ben de ilk ay kontrolünü bekliyorum o yüzden ya
Meme veriyorum ama bazen yetmediğini düşünüyorum gün içinde ve 60 cc mama yapıyorum
Acaba gerek var mı alıyor mı kilo kontrole göre mama arttırcam

Banyo yaptırsan açılır mı acaba ya da oda sıcaklığı da belki tıkanmasına sebep oluyırdur. Soğuk buhar makinesi de odayı nemlendirdiği için iyi geliyor bence
Kapattım kombiyi dünden beri kapalı evi de havalandırdım hep şimdi üşütür diye banyo yaptırmaya da korkuyorum yarın gündüz yaptırıcam bakalım banyosunu bu geceyi atlatalım inşallah sıkıntısız 😞

Kızlar bebeğe akşam banyo yaptırdınız mı ? 40 ı çıkmamış bebeğe gece banyo yaptırmak iyi değil diyor çevremdekiler

Kilo alımı nasıldı bebişin peki
Yani mama ihtiyacı olduğunu ordan anladın mı
Canım sarılığı çok yüksekti.
Bide kontrole gittik 5.gun sonra. Kontrole gittik çok azdı kilo alımı yani orta. Derce demişti doktor. Mamayi günde 4 kere ver demisti.
Sonraki kontrol de sarılıktan düştü kilo Alımında normale döndü şükür ❤️

Homlek bluz ne varsa olmuyor en az 10kg vermem lazım en son 81.5 kg idim ama üstüne kesin aldim çok.yiyorum farkındayım.doymuyirum hiç bir şekilde ben de çok tatlı yedim kahvaltilik çikolatalar varsa onlari.iki günde kendim tek.basimw yiyorum karat verdim almayacam helva 1 kg helva 2 günde finish
Bende yiyorum yaa..
Helva da süt yapar diye yiyordum, oğlumun Doktoru gaz yapar bebeğe dedi, biraktim hemen.
Pekmez ye onun yerine dedi

Kucakta her türlü uyuyor iyice dalsın diye bekliyorum yarım saat kucağımda kalıyor mesela ayağa kalkıyorum beşiğe götürme için anında gözünü açıyor 😉 şimdi bunu uykudan sayamıyorum ki bana kalan zamana bakıyorum 😀
Bizimkide öyle yaa. Yerine koyunca sanki iğne batırıyorlar gibu

Canım sarılığı çok yüksekti.
Bide kontrole gittik 5.gun sonra. Kontrole gittik çok azdı kilo alımı yani orta. Derce demişti doktor. Mamayi günde 4 kere ver demisti.
Sonraki kontrol de sarılıktan düştü kilo Alımında normale döndü şükür ❤️
En son 5. Gün kontrolünde 100 gram vermişti doktor normal dedi mama ile ilgili bir şey söylemedi bi böyle gideyim kontrole kadar

X