2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar e bebekde satılan malt icecek kullanan var mi? Ne kadar aralikla içtiniz.Ben dün gece ilk defa içtim etkisi ne zmb olur acaba😀

Kızlar herkese merhaba umarım hepiniz iyisinizdir. Ablam 5 gün önce sezeryanla doğum yaptı ama 2. Gününden beri inanılmaz bir bacak şişliği var kasıklara kadar. Doktor hemen kan sulandırıcı başlamış, damarlara da bakmışlar herhangi bir sıkıntı yokmuş. Ayakta veya elde aşırı şişlik yaşayan var mı? İyi gelen bişeyler var mı danışmak istedim

Kızlar herkese merhaba umarım hepiniz iyisinizdir. Ablam 5 gün önce sezeryanla doğum yaptı ama 2. Gününden beri inanılmaz bir bacak şişliği var kasıklara kadar. Doktor hemen kan sulandırıcı başlamış, damarlara da bakmışlar herhangi bir sıkıntı yokmuş. Ayakta veya elde aşırı şişlik yaşayan var mı? İyi gelen bişeyler var mı danışmak istedim
Benim ayaklarım ve bacaklarımda ödem olmuştu doktorum olucağını söylemişti zaten

Biz birlikte olmadik daha hiç çünkü vakit olmadı eşim korkudan yanaşmıyor çünkü bana 3 çocuk.dedi ben bütün kapıları kapattım zaten 36 yaşındayım.bide 3 cocouk aman allahim rabbim olmayana versin inş benimkiler sagliklinsihhatli guzke.mutlu uzun hayirli ömürler.versin

Ben de aynı durumdayım bazen ikisine yetemediğimi düşünüyorum. İki çocuk gerçekten zormuş. Daha fazla olana da Allah kolaylık versin. Neyse ki büyüyorlar umarım dertleri de büyümez. 🙂
Bizde de durumlar aynı sanki büyük kızıma ihanet ediyormuşum gbi hissediyorum ama kızım kardeşi olmasını çok istiyordu olmayınca üzülüyordum smdi şükür nasip etti Rabbm ama bu sefer bebeği hiç rahat bırakmıyor guzellikle hep anlatıyoruz küçük de değil çok 1.sinifa gdiyro yüzünü kafasını seviyor bazen ayarlaymiykr kuvvetini fln kızıyoruz başlıyor ağlamaya bu sefer vicdan yapiyorm 😢😢

Bizde de durumlar aynı sanki büyük kızıma ihanet ediyormuşum gbi hissediyorum ama kızım kardeşi olmasını çok istiyordu olmayınca yokswntekmcoxuk oyuei üzülüyordum smdi şükür nasip etti Rabbm ama bu sefer bebeği hiç rahat bırakmıyor guzellikle hep anlatıyoruz küçük de değil çok 1.sinifa gdiyro yüzünü kafasını seviyor bazen ayarlaymiykr kuvvetini fln kızıyoruz başlıyor ağlamaya bu sefer vicdan yapiyorm 😢😢
Benim 13 yaşındaki bozuluyor oglum hastasın yanaşma deyince benim ki kardeş istedi yoksa tek çocuk.iyidi ya 😀😀😀

Bizde de durumlar aynı sanki büyük kızıma ihanet ediyormuşum gbi hissediyorum ama kızım kardeşi olmasını çok istiyordu olmayınca üzülüyordum smdi şükür nasip etti Rabbm ama bu sefer bebeği hiç rahat bırakmıyor guzellikle hep anlatıyoruz küçük de değil çok 1.sinifa gdiyro yüzünü kafasını seviyor bazen ayarlaymiykr kuvvetini fln kızıyoruz başlıyor ağlamaya bu sefer vicdan yapiyorm 😢😢
Hazir büyümüş ne güzel hersey sil.bastan oldu unutmuşum kucuk cocugu bebeği
Benimkisi küçük laf da anlatamıyoruz ki çok zorlanıyorum çok zormuş iki çocuk hemen 4-5 ay geçsin istiyorum şu anda hiç ilgilenemiyorum hep babası ilgileniyor mecburen. Kızım uyumuyor çünkü süreli memeye yapışık halde hiçbir şey yapamaıyorum emzirmekten başka

Ay kızlar benim kıza da ara ara bi öksürük güncellemesi geldi burda okumuştum bir kaç kişi daha yazmıştı acaba reflüsü mü tetikliyor bizim kızı yoksa bu haftalarda oluyor mu kimi bebeklerde tükürük vs nedeniyle bogazına birşey kaçmış gibi yapıyor çünkü

Kızlar bende oruç tutmuyorum zar zor artırdım hiç riske atamadım sonra kazasını tutacağım insallah
Sut olayına gelince bende biraz deneyeyim dedim sütüm eskiye göre arttı
4 gün mamayı çok minimalize verdim her istediğinde emzirdim aslında doyuyor gibi geliyordu bana ama 4 gün sonunda tarttım çok az almisti günlük alması gerekeni 4 günde almıştı
Bende artık mamayı keseyim azaltayım süt gitsin sadece tribinden çıktım yarı mama yarı süt gidiyorum süt daha fazla ama öyle bile olsa bağışıklık için antikorları devam ediyor almaya yapacak bi şey yok saldım yani çünkü mamayı alınca kilosu daha güzel ve düzenli artıyor
Birde süt artınca kakasi civiklasti o da normal diye biliyorum
merhabalar bu sizin için değil inanın hep okuduklarım aynı anne sütü sadece olursa mama olmazsa kilo artımı çok az alıyor o zaman kimsenin memesi yetmiyor mu mama şart mı ben anlayamadım hiçbirşey

X